Kultowa postać serialu Ranczo znika? Fani zawiedzeni!

Serial Ranczo 11 sezon już niedługo zagości na antenie TVP? Do tej pory najwięcej wiadomości na temat kultowej produkcji padało w temacie kinowej ekranizacji pt. „Ranczo zemsta Wiedźm”. Okazuje się jednak,  że być może razem z filmem powróci także serial. Fani z pewnością stęsknili się za przygodami Lucy Wilskiej (Ilona Ostrowska), Pawła i Piotra Kozioł (Cezary Żak) oraz Kusego (Paweł Królikowski). Na dzień dzisiejszy już wiadomo,  że jednej z kultowych postaci nie zobaczymy, a wciąż ważą się losy innej z głównych postaci serialu.

Kultowy serial powraca

Serial Ranczo zadebiutował na małym ekranie w roku 2006. Na początku mało kto wróżył serialowi sukces. Z tego właśnie powodu kilku znanych aktorów odmówiło wzięcia udziału w nagraniach do pierwszych odcinków. Wśród nich był między innymi Robert Gonera,  którego zastąpił w roli Kusego Paweł Królikowski.

Serial Ranczo (TVP) bez kultowych postaci?

CZYTAJ TEŻ: Kurdej Szatan znowu pijana? Aktorka szaleje w sieci

Bez wątpienia bardzo barwną postacią serialu jest sprzedawczyni Jolka,  w której postać wciela się Elżbieta Romanowska. Niestety według wstępnych doniesień, aktorki najprawdopodobniej nie zobaczymy w najnowszym sezonie serialu TVP. Do sedna sprawy odniosła się sama zainteresowana,  która oznajmiła,  iż wstępne przygotowania do 11 sezonu serialu już trwają. Artystka przyznała przy tym, że niestety do tej pory nikt nie kontaktował się z nią w sprawie angażu do serialu, czy też filmu „Ranczo Zemsta Wiedźm”. W takim przypadku Romanowska oznajmiła,  iż wątpi aby cokolwiek uległo zmianie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magda Gessler i jej syn przyznają – Było ciężko!

Bardzo ważną postacią na planie serialu od 2006 roku jest Cezary Żak. Aktor wciela się w produkcji TVP w dwie postacie – wójta oraz proboszcza. Niestety okazuje się,  że jego udział w najnowszych nagraniach do serialu to jedna wielka niewiadoma. W całej sprawie ma chodzić o wynagrodzenie dla aktora,  który miałby żądać aż 500 tysięcy złotych za sezon nagrań. Niestety na tak wysokie wymagania nie chcą się zdecydować twórcy serialu.

Serial Ranczo TVP ma problem. Kultowa postać może się nie pojawić w nowym sezonie. Paweł Królikowski,  Ilona Ostrowska i Cezary Żak również są zagrożeni?
Serial Ranczo TVP ma problem. Kultowa postać może się nie pojawić w nowym sezonie. Paweł Królikowski, Ilona Ostrowska i Cezary Żak również są zagrożeni?

Krótko o serialu Ranczo (TVP)

Ranczo – polski serial komediowo-obyczajowy w reżyserii Wojciecha Adamczyka, emitowany w TVP1 od 5 marca 2006 do 27 listopada 2016. W TVP Polonia emitowany z napisami angielskimi. Obecnie powtórki serialu emitowane są na kanałach TVP HD i TVP Seriale. Serial przez lata zyskał rzeszę fanów za sprawą bardzo oryginalnego scenariusza przedstawiającego w komediowy sposób życie na polskiej prowincji.

Tagi: Ranczo, TVP, Paweł Królikowski, Cezary Żak

POLECAMY:

Doda szczerze o związku z Majdanem. Było ostro!
Kolejna wpadka Wieniawy! Ludzie nie mieli dla niej litości
Tym razem Szyc ostro przesadził! Został zrównany z ziemią
Skandal w Big Brother! Widzowie nie mieli litości
Gessler dosłownie odleciała! Widzieli to wszyscy

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →