Gwiazda serialu Ranczo trafiła do więzienia! Fani są w szoku

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Serial Ranczo w produkcji TVP wkrótce wróci na duży ekran za sprawą filmu pt. „Ranczo Zemsta Wiedźm”. Będzie to druga ekranizacja kultowego serialu, która wkrótce zawita do kin w całym kraju, lecz to nie jedyna sensacja związana z kultowymi Wilkowyjami. Okazuje się bowiem, że serial popularny za sprawą takich postaci jak Lucy Wilska (Ilona Ostrowska), Piotr i Paweł Kozioł (Cezary Żak) czy Arkadiusz Czerepach (Artur Barciś) ma na swoim koncie aktorkę, która spędziła niemały okres za kratami na Kubie. Mowa tu o aktorce, którą jest Anna Iberszer.

Ranczo Zemsta Wiedźm: Aktorka z serialu TVP w więzieniu na Kubie

CZYTAJ TEŻ: Wygląd Magdy Ogórek przeraża! Polacy zszokowani (FOTO)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Iberszer to aktorka i tancerka, którą bliżej mogliśmy poznać za sprawą kultowego serialu Ranczo. Aktorka wcieliła się w produkcji TVP w postać policjantki Francesci, która do Polski przybyła w związku z wymianą funkcjonariuszy porządku publicznego. To tu odgrywana przez artystkę postać poznała swoją przyszłą miłość, którą okazał się miejscowy nauczyciel języka polskiego. Francesca podbiła serca milionów widzów serialu Ranczo. Warto dodać, że aktorka chwilami zbierała lepsze noty od ikon serialu takich jak Cezary Żak, Artur Barciś czy Ilona Ostrowska, lecz to nie jedyna ciekawostka związana z Anną Iberszer.

Ranczo Zemsta Wiedźm: Gwiazda serialu Ranczo TVP - Anna Iberszer trafiła do więzienia na Kubie. Już niedługo na ekran wraca Cezary Żak i Ilona Ostrowska.
Ranczo Zemsta Wiedźm: Gwiazda serialu Ranczo TVP – Anna Iberszer trafiła do więzienia na Kubie. Już niedługo na ekran wraca Cezary Żak i Ilona Ostrowska.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wieniawa pokazała się prawie nago! Baron dosadnie to skomentował

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Iberszer niesie pomoc na Kubie. Gwiazda serialu Ranczo zaskakuje fanów

Gwiazda serialu Ranczo wyjechała z Polski, aby nieść pomoc na Kubie. Z początku całe przedsięwzięcie miało być zwykłym wolontariatem, lecz z czasem zamieniło się w grę szpiegowską. Anna przybyła z celem niesienia pomocy dla opozycji na Kubie. W związku z tym miała przy zachowaniu najwyżej ostrożności przemycić dokumenty oraz pieniądze dla walczących opozycjonistów. Niestety działania polskiej aktorki w pewnym momencie zostały przerwane.

Anna Iberszer w pewnym momencie została aresztowana przez służby Kuby. Artystka i gwiazda serialu Ranczo TVP obawiała się o swoje dalsze losy. Na szczęście władzę Kuby nie zamierzały robić zbędnego skandalu i ostatecznie zdecydowały się wypuścić aktorkę. Dziś gwiazda wspomina tamte wydarzenia i podkreśla, iż nie żałuję tego, co zrobiła, ponieważ wymagała tego od niej sytuacja.

Ranczo Zemsta Wiedźm: Ilona Ostrowska, Cezary Żak i Artur Barciś wracają na duży ekran!

Serial Ranczo wkrótce wraca na duży ekran. Wszystko to zasługa najnowszej produkcji twórców serialu, która ma nieść tytuł „Ranczo Zemsta Wiedźm”. Już niedługo ponownie będziemy mogli oglądać takie postacie jak choćby Lucy Wilska (Ilona Ostrowska), Piotr i Paweł Kozioł (Cezary Żak) czy Arkadiusz Czerepach (Artur Barciś).

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Wojewódzki ostro przegiął! Tych słów mu nie wybaczą
Kurdej Szatan podjęła decyzję! Fani przeżyli chwilę grozy!
Tak naprawdę wygląda Gąsiewska! Fani w szoku
Roxie Węgiel w wyzywającej sesji na Instagram! Co ona z sobą robi? Nie zostawili na niej suchej nitki
Fani w szoku! Tak naprawdę wygląda mieszkanie Paździocha
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →