To tutaj kręcą „Ranczo”. Każdy może odwiedzić to miejsce

Serial Ranczo to bez wątpienia jedna z największych produkcji TVP. Od 2006 roku do 2016 mogliśmy oglądać, co niedzielę barwne perypetie Lucy Wilskiej (Ilona Ostrowska), Pawła i Piotra Kozioł (Cezary Żak) oraz Kusego (Paweł Królikowski). Niestety produkcję przerwano w 2016 roku. Dziś trwają przymiarki do ponownego rozpoczęcia produkcji, lecz należy podkreślić, iż nie będzie to takie proste. Pewne jest jedynie to, że serial przyniósł olbrzymią popularność wsi Jeruzal, w której kręcone były sceny do serialu Ranczo.

Ranczo i jego popularność w TVP

CZYTAJ TEŻ: Wojewódzki ma małego! Sieć płacze ze śmiechu

Ranczo bez wątpienia było jedną z najbardziej popularnych produkcji TVP. Wielu fanów dziś liczy na wznowienie produkcji, która aktualnie już niedługo ma wrócić, lecz za sprawą filmu. „Ranczo zemsta Wiedźm”. To kolejna kontynuacja kinowa serialu, w której ujrzymy ponownie Lucy Wilską (Ilona Ostrowska), Paweł i Piotr Kozioł (Cezary Żak) oraz Kusego (Paweł Królikowski). Warto jednak przyznać, że serial przyniósł olbrzymią popularność wsi Jeruzal, w której jest kręcony serial Ranczo. Szczególnie chodzi tu o ławeczkę pod sklepem i XVII – wieczny kościół.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: To koniec małżeństwa Kurdej Szatan. Co się dzieje?

Legendarna ławeczka

Ławka jest kultowa szczególnie za sprawą przesiadywania na niej miejscowych z serialu. Są to przede wszystkim Pietrek, Sulejuk, Hadziuk i Stach Japycz. Dziś dzięki temu miejscu wielu fanów serialu przybywa do wsi Jeruzal w jednym celu – kupić w pobliskim sklepie wino marki mamrot, A następnie wykonać pamiątkową fotografię na legendarnej ławce.

Ranczo TVP to kultowa produkcja telewizji publicznej. Ilona Ostrowska, Cezary Żak i Paweł Królikowski to główni aktorzy produkcji. Gdzie jest Jeruzal?
Ranczo TVP to kultowa produkcja telewizji publicznej. Ilona Ostrowska, Cezary Żak i Paweł Królikowski to główni aktorzy produkcji. Gdzie jest Jeruzal?

Kościół ze wsi Jeruzal

Furorę także robi miejscowy kościół pochodzący z XVII – wieku. Jest z nim związana pewna romantyczna ciekawostka. Mianowicie aktor Cezary Żak oraz jego żona Katarzyna Żak właśnie w nim odnowili swoją przysięgę małżeńską.

POLECAMY:

5 rocznica śmierci Przybylskiej. Zdjęcie wycieka łzy
Anna Mucha daję receptę na pecha. Zgadzacie się?
Powiedzieli dość! Marleny będzie bronił prawnik
Kontrowersje w The Voice of Poland. Bednarek zgarnia pulę
Lara Gessler pokazała ojca. Tylko zobaczcie jak wyglądają

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →