Szok! Serial Ranczo powraca – nowy sezon bez największej gwiazdy

Udostępnij:

Serial Ranczo 11 sezon już niedługo zagości na antenie TVP? Do tej pory najwięcej wiadomości na temat kultowej produkcji padało w temacie kinowej ekranizacji pt. „Ranczo zemsta Wiedźm”. Okazuje się jednak,  że być może razem z filmem powróci także serial. Fani z pewnością stęsknili się za przygodami Lucy Wilskiej (Ilona Ostrowska), Pawła i Piotra Kozioł (Cezary Żak) oraz Kusego (Paweł Królikowski). Na dzień dzisiejszy już wiadomo,  że jednej z kultowych postaci nie zobaczymy, a wciąż ważą się losy jednej z głównych postaci serialu.

Serial Ranczo powraca

CZYTAJ TEŻ: Ujawniono skład The Voice! Tego się nikt nie spodziewał

Serial Ranczo zadebiutował na małym ekranie w roku 2006. Na początku mało kto wróżył serialowi sukces. Z tego właśnie powodu kilku znanych aktorów odmówiło wzięcia udziału w nagraniach do pierwszych odcinków. Wśród nich był między innymi Robert Gonera,  którego zastąpił w roli Kusego Paweł Królikowski.

Serial Ranczo bez największych gwiazd? Cezary Żak nie wystąpi w produkcji TVP? Co dalej z "Ranczo zemsta Wiedźm? Ilona Ostrowska powróci jako Lucy?
Serial Ranczo bez największych gwiazd? Cezary Żak nie wystąpi w produkcji TVP? Co dalej z „Ranczo zemsta Wiedźm? Ilona Ostrowska powróci jako Lucy?

Ranczo bez kultowych postaci?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak naprawdę wygląda Gąsiewska! Fani w szoku

Bez wątpienia bardzo barwną postacią serialu jest sprzedawczyni Jolka,  w której postać wciela się Elżbieta Romanowska. Niestety według wstępnych doniesień aktorki najprawdopodobniej nie zobaczymy w najnowszym sezonie serialu TVP. Do sedna sprawy odniosła się sama zainteresowana,  która oznajmiła,  iż wstępne przygotowania do 11 sezonu serialu już trwają. Artystka przyznała przy tym, że niestety do tej pory nikt nie kontaktował się z nią w sprawie angażu do serialu czy też filmu „Ranczo Zemsta Wiedźm”. W takim przypadku Romanowska oznajmiła,  iż wątpi aby cokolwiek uległo zmianie. Czyżby więc serial Ranczo i nowy sezon miały zostać kręcone bez największych gwiazd?

Bardzo ważną postacią na planie serialu od 2006 roku jest Cezary Żak. Aktor wciela się w produkcji TVP w dwie postacie – wójta oraz proboszcza. Niestety okazuje się,  że jego udział w najnowszych nagraniach do serialu to jedna wielka niewiadomo. W całej sprawie ma chodzić o wynagrodzenie dla aktora,  który miałby żądać aż 500 tysięcy złotych za sezon nagrań. Niestety na tak wysokie wymagania nie chcą się zdecydować twórcy serialu.

POLECAMY:

Gąsiewska w Playboyu? To zdjęcie mówi wszystko
Anna Mucha znowu to zrobiła! Tak kusząco jeszcze nie było
To co zrobiła Doda przejdzie do historii!
Słynny dziennikarz zatrzymany! Pijany spowodował wypadek
Cichopek dodała zdjęcie na Instagram. Została „zaatakowana” przez rekina

, , ,