Gwiazda „Sanatorium Miłości” przerwała milczenie ws koronawirusa

Udostępnij:

Wiesia z Sanatorium Miłości, którego prowadzącą jest Marta Manowska, która jest również gwiazdą Rolnik Szuka Żony, wypowiedziała się na temat epidemii, koronawirus jest według niej zagrożeniem.

Czytaj też: Najpierw śmierć męża, a teraz to! Królikowska przeżywa koszmar

65- letnia Wiesia zyskała znaczącą popularność dzięki udziałowi w programie Marty Manowskiej Sanatorium Miłości. Seniorka upodobała sobie szczególnie Cezarego, o którego względy zabiegała. Niestety mężczyzna zmarł kilka miesięcy po występie w programie, a Wiesia musi dalej szukać miłości jej życia.

Sanatorium Miłości to prowadzone przez Martę Manowską (Jest także gwiazdą innego programu TVP, Rolnik Szuka Żony) show, w którym grupa seniorów ma możliwość znalezienia nowej miłości na końcu swej życiowej drogi. Aby im to umożliwić umieszczani są w luksusowym sanatorium, gdzie mogą poznać się lepiej.

Wiesia z Sanatorium Miłości mówi o koronawirusie

Teraz Wiesia ma jeszcze bardziej utrudnione możliwości znalezienia nowego wybranka serca. Wszystko przez wybuch epidemii koronawirusa. Najbardziej narażeni są ludzie starsi, dlatego władze apelują żeby przestrzegać kwarantanny i pozostać w domu.

Zobacz również: El Dursi jest przerażona! Niepokojące wideo

Wiesia bierze sobie oczywiście do serca zalecenia rządzących, ale zamknięta w domu siedzieć nie zamierza.

„Podeszłam do sprawy bardzo poważnie. Ale ja raczej nie siedzę w domu. Stosuję się do wytycznych. Chodzę w miejsca, gdzie nie ma ludzi, w miejsca odosobnione”

– stwierdziła 65- latka.

Seniorka ubolewa nad tym, że ludzie odsunęli się od siebie i każdy wypatruje w drugiej osobie potencjalnego zarażonego.

„To jest smutne i przykre, że człowiek na człowieka patrzy teraz jak na trędowatego. Wszyscy stoimy w kolejkach w sklepie, i jak nie daj Bóg ktoś kichnie, wszyscy myślą, że każdy jest zakażony wirusem”

Wiesia z Sanatorium Miłości (prowadzącą jest Marta Manowska, również Rolnik Szuka Żony) wypowiedziała się na temat epidemii, koronawirus jest zagrożeniem.
Wiesia z Sanatorium Miłości (prowadzącą jest Marta Manowska, również Rolnik Szuka Żony) wypowiedziała się na temat epidemii, koronawirus jest zagrożeniem. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Tak wyglądają ręce Manowskiej! Okropny widok

Brytyjska strategia w walce z COVID-19. Ręce opadają

Max Kolonko mówił o koronawirusie w 2012? Wstrząsające nagranie

To może Cię również zainteresować:

Koszmarne wieści. Chory celowo zarażał koronawirusem

Wstrząsający film: Policja użyła siły wobec kobiety na kwarantannie

Pracownicy uczelni handlowali zwłokami. Makabryczny proceder

loading...
, , , , ,