Wielka wpadka TVN. Internet śmieje się z pomyłki stacji

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wpadka TVN na gali Empik bestsellery: Stacja TVN jest obok TVP i telewizji Polsat jedną z największych stacji telewizyjnych w Polsce. Niestety stacja w ostatnim czasie ma spore problemy. Programy telewizyjne TVN nie cieszą się już tak wysoką popularnością, jak to miało miejsce jeszcze kilka lat temu. Największe spadki stacja notuje przede wszystkim na programie prowadzonym przez Kubę Wojewódzkiego. Show króla TVN w ostatnim czasie ogląda już mniej niż milion widzów. Dodatkowo stacja przeżywa spore kłopoty wizerunkowe. Niedawno pod adresem TVN padł zarzut rasizmu w programie „Dzień dobry TVN”. Dziś stacja TVN ponownie zaliczyło wpadkę na gali Empik bestsellery za sprawą swojego konta na portalu Instagram. Blanka Lipińska (autorka 365 dni) i Kasia Dziurska zostały ze sobą pomylone. Nic wielkiego gdyby nie jeden fakt.

Czytaj też: Żyła dorwał się do mikrofonu i.. wszystkich zatkało – on to naprawdę powiedział!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TVN ponownie zaliczyło wpadkę, lecz tym razem na gali Empik bestsellery za sprawą swojego konta na portalu Instagram. Blanka Lipińska i Kasia Dziurska zostały ze sobą pomylone. Nic wielkiego gdyby nie jeden fakt. Blanka Lipińska to przede wszystkim pisarka, która napisała książkę „365 dni”. Na jej podstawie powstał film, który został objęty patronatem medialnym przez stację… TVN! Być może pomyłka mogłaby przejść stacji na sucho, lecz fakt współpracy pisarki z TVN nie pozwala przejść obok sprawy obojętnie.

Wpadka TVN na gali Empik bestsellery

Cała sytuacja została uchwycona przez profil Vogue Polska na portalu Instagram. Właściciele tego popularnego profilu zauważyli jako pierwsi zaskakującą pomyłkę osób odpowiedzialnych za prowadzenie konta stacji TVN na Insta. Na Vogue Polska czytamy: – Nie ma to jak transmitować rozdanie nagród, gdzie nominowana jest autorka oraz współprodukować film na podstawie książki tej autorki, by ostatecznie nie wiedzieć, jak wygląda. – piszą osoby prowadzące popularny profil.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Wpadka TVN na portalu Instagram z gali Empik bestsellery: Blanka Lipińska (autorka 365 dni) i Kasia Dziurska zostały ze sobą pomylone.
Wpadka TVN na portalu Instagram z gali Empik bestsellery: Blanka Lipińska (autorka 365 dni) i Kasia Dziurska zostały ze sobą pomylone.

Kim jest Blanka Lipińska i Kasia Dziurska?

Czytaj też: Syn Królikowskiego dodał zdjęcie, które przeraziło! Fani wstrząśnięci

Blanka Lipińska to polska pisarka i autorka książki „365 dni”. Lipińska z wykształcenia jest wizażystką. W 2019 zajęła drugie miejsce w rankingu najlepiej zarabiających pisarzy w Polsce według tygodnika „Wprost”.  Z kolei Kasia Dziurska to popularna w Polsce trenerka personalna i uczestniczka takich programów telewizyjnych jak Taniec z Gwiazdami oraz Dance Dance Dance w TVP. Ukończyła studia magisterskie w gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu na kierunku Turystyka i rekreacja w dwóch specjalnościach: trener personalny i instruktor fitness.

POLECAMY TAKŻE:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Skandal we Wrocławiu: Gąsiewska zaatakowana w taksówce

Anna z „Rolnika” zaskoczyła fanów. Nie uwierzysz co kupiła

Magda Gessler wywołała skandal. Ostry komentarz o Polakach

Awantura w TVP! „Paskowy” zaszalał – posłowi puściły nerwy podczas nagrania na żywo

Jackowski wszystko przewidział! Teraz czeka nas całkowity paraliż

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →