Kurdej Szatan odchodzi z TVP?! Mamy jej deklarację!
Kurdej Szatan/ screen YouTube

Barbara Kurdej Szatan to gwiazda TVP i telewizji Polsat.  Aktorka na co dzień występuje w takich produkcjach jak M jak Miłość oraz W Rytmie Serca. Bez wątpienia największą popularność przyniosła jej praca na planie popularnej „eMki”. Niedawno fani aktorki mogli być pełni obaw. Pod koniec czerwca media obiegła informacja o odejściu Kurdej Szatan z programów rozrywkowych TVP. Tym samym coraz więcej osób zaczęło się zastanawiać,  czy podobny los nie czeka na Basię w kultowym serialu TVP. Dziś na ten temat wypowiedziała się aktorka.

Barbara Kurdej Szatan definitywnie odjedzie z M jak Miłość?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: To co zrobił Wiśniewski jest odrażające! Zmieszali go z błotem (wideo)

Barbara Kurdej Szatan to przede wszystkim gwiazda TVP i telewizji Polsat.  Aktualnie aktorka rozwija swoją karierę w serialu „W Rytmie Serca”. W tym samym czasie wciąż jest jedną z gwiazd popularnego od lat „M jak Miłość”. Niestety nie jest tajemnicą,  że Kurdej Szatan ma bardzo złe relację z władzami telewizji publicznej. Powodem takiej sytuacji miało być zwolnienie aktorki z prowadzenia programów rozrywkowych TVP pod koniec czerwca. Z tego powodu wielu fanów zaczęło się zastanawiać,  czy podobny los czeka Basię również w popularnej „eMce”.

Barbara Kurdej Szatan to gwiazda TVP i telewizji Polsat.  Aktorka na co dzień występuje w takich produkcjach jak M jak Miłość oraz W Rytmie Serca.
Kurdej Szatan/ screen YouTube

CZYTAJ TAKŻE: Panowie lepiej usiądźcie. Maffashion niemal nago w sieci!

Nina będzie miała traumę po stracie dziecka i będzie zachowywała się różnie, co też będzie wpływało na życie Asi. Asia będzie chciała się tak naprawdę odciąć od tego i nie wchodzić im w paradę, mimo że bardzo kocha Leszka. Jednak jest świadoma tego, że to jest sytuacja dramatyczna. Nie będzie łatwo – mówiła na temat dalszych losów jej postaci w M jak Miłość. Wygląda jednak na to, że producenci nie mają zamiaru pozbywać się wątku postaci,  w którą od ponad szczęściu lat wciela się Barbara Kurdej Szatan.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– Na pewno będzie można oglądać mnie dalej w serialu. Moim fani mogą spać spokojnie.  – poinformowała Barbara Kurdej Szatan.

Barbara Kurdej Szatan w M jak Miłość

Barbara Kurdej Szatan podjęła się pracy na planie serialu M jak Miłość w 2013 roku. Z początku miała się wcielić w postać Małgorzaty Chodakowskiej (Z domu Mostowiak), lecz ostatecznie reżyseria zmieniła decyzję w tej sprawie. Kurdej Szatan odegrała nową rolę w serialu wcielając się w postać Asi, która zajmowała się synem Chodakowskich w Stanach Zjednoczonych. Na początku fani mieli sporo zastrzeżeń do nowej aktorki i odgrywanej przez nią postaci, lecz z biegiem czasu wszystko uległo stabilizacji.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Gwiazda TVN jednak się zdecydowała! Hołownia wydał oświadczenie
Oliwia Bieniuk na zdjęciach wygląda jak Ania. Praktycznie nie można ich odróżnić!
Wendzikowska w gorącej sesji! Pokazała stanowczo za dużo!
Big Brother: Emocje sięgają zenitu! Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał
Kryzys Dominiki Tajner. Czy ex-mąż się zlituje?!

tag: Polsat