Skandal z gwiazdą TVN w roli głównej. Takiej afery dawno nie było
Afera szczepionkowa: Anna Cieślak przyznała się, ze także była w grupie zaszczepionych przeciwko COVID-19 poza kolejnością celebrytów.

Afera szczepionkowa: Anna Cieślak przyznała się, ze także była w grupie zaszczepionych przeciwko COVID-19 poza kolejnością celebrytów. Gwiazda tłumaczy powody swojej decyzji.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Jackowski ujawnił przerażającą wizję dotyczącą szczepień. Już wkrótce

Od kilku dni nie cichną echa tak zwanej afery szczepionkowej, która ujrzała światło dzienne po tym jak Krystyna Janda pochwaliła się faktem zaszczepienia przeciwko COVID-19. Jak się okazuje grupa około 18 celebrytów uzyskała dostęp do szczepionki poza kolejnością, dzięki „uprzejmości” Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Oprócz Jandy zaszczepieni zostali między innymi Andrzej Seweryn i jego córka Maria. Z takiej opcji skorzystali również Radosław Pazura, Wiktor Zborowski, czy Leszek Miller. Lista z dnia na dzień coraz bardziej się wydłuża, gdyż do mediów wyciekają kolejne informacje o uczestnikach tej „akcji”.

Afera szczepionkowa: Anna Cieślak w grupie osób zaszczepionych przeciwko COVID-19 poza kolejnością

Okazuje się, że wśród szczęśliwców znalazł się także szef programowy TVN Edward Miszczak, a także Anna Cieślak. Według tłumaczeń aktorów miała to być akcja promocyjna systemu szczepień przeciwko COVID-19, jednak dziwić może fakt, że otrzymali szczepionkę firm Pfizer i BioNTech w tajemnicy i bez udziału kamer.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dodatkowo stacja telewizyjna Polsat donosi, ze Maria Seweryn, do której zadzwonili jej dziennikarze była wyraźnie zaskoczona, że media wiedzą o całym procederze. Wszystko próbuje tłumaczy Cieślak.

„Otrzymałam propozycję i poddałam się zaszczepieniu w ramach promocji szczepień przeciw Covid-19. Nie pierwszy raz miałam szansę zaangażowania się w ważną akcję prospołeczną”

– zaznaczyła aktorka.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Cieślak tłumaczy, że afera szczepionkowa nie miała miejsca

Dodała, ze postanowiła dołączyć do tej „akcji promocyjnej”, gdyż rodacy boją się szczepień i pragnęła jedynie wzbudzić w nich większe zaufanie i chęć przyjęcia szczepionki.

„Wierzę naukowcom i lekarzom, którzy zalecają szczepienia jako bezpieczną i skuteczną drogę do pokonania pandemii i powrotu do normalności. Warunkiem powodzenia ich misji jest nasz masowy udział w Narodowym Programie Szczepień”

– napisała w oświadczeniu Anna Cieślak

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Gwiazda apeluje do wszystkich Polaków. Uwaga drastyczne zdjęcie!

Gdzie można się zaszczepić? Lista wszystkich punktów w kraju

PILNE: Doszło do celowego złamania zasad w sprawie szczepień

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});