To było niesamowite! Pokazał się następca Lewandowskiego?

Robert Lewandowski to największa nadzieja, jaką ma reprezentacja, na osiągnięcie jakiegoś sukces w nadchodzących Mistrzostwach Europy, Król Robert jak, co rok biję się o zwycięstwo w plebiscycie o Złoty But, żeby tego dokonać musi zostać królem strzelców w Bundeslidze. Tym razem Lewandowski ma jednak godnego przeciwnika, bo w tej europejskiej klasyfikacji, aż o 3 gole wyprzedza go snajper Lazio Rzym, Ciro Immobile.

RL9 na Instagramie

Złoty But: Robert Lewandowski (Reprezentacja Polski) to król strzelców Bundesligi, walczy też w plebiscycie o Złoty But, wyprzedza go snajper Ciro Immobile.
Robert Lewandowski, screen/ Instagram

Robert Lewandowski to z pewnością największa nadzieja na sukcesy jaką ma nasza reprezentacja. A trzeba pamiętać, że już za kilka miesięcy odbędą się kolejne finały Mistrzostw Europy, na których nasza kadra zagra między innymi z Hiszpanią, czy Szwecją. Lewandowski od lat udowadnia, tak w klubach (jest wielokrotnym królem strzelców, tak naszej Ekstraklasy, jak i Bundesligi) jak i w reprezentacji, że jest jednym z czołowych piłkarzy na świecie. Także w tym sezonie udowadnia, że kolejne rekordy nie są mu straszne, w tym sezonie w lidze niemieckiej strzelił już 23 bramki i wielu specjalistów uważa, że Robert Lewandowski jest w stanie pobić rekord Gerda Mullera, a co za tym idzie wygrać też walkę w plebiscycie o Złoty But.

Reprezentacja: Robert Lewandowski w wysokiej formie

Gerd Muller w sezonie 1970/71 w barwach Bayernu Monachium zdobył w całym sezonie Bundesligi, aż 40 bramek. Robert ma w połowie sezonu 23 trafienia, dlatego wielu specjalistów uważa, że kosmiczny wyczyn Mullera jest zagrożony.

Lewandowski tym samym staje się również faworytem do sięgnięcia w tym roku po Złoty But, ale tutaj ma godnego przeciwnika, jest nim snajper Lazio Rzym, Ciro Immobile, który już w tym momencie wyprzedza Lewego, aż o 3 trafienia.

Czytaj też: Tragiczny wypadek Tesli! Raport potwierdził najgorsze

Lazio 2-1 Inter | Lazio up to Second After Dramatic Comeback Win! | Serie A TIM

źródło: Interia

Polecamy także:

Nie żyje 15-letnia aktorka. Ta śmierć to wstrząs dla całego świata

Gdy to zobaczysz już nigdy nie kupisz wędliny. Przerażające fakty

Wojewódzki się wygadał – jest już nowa dziewczyna. To była kolegi

Elton John wybuchł płaczem na scenie! Przerwał koncert

Tragiczne wieści. Paweł Królikowski na krawędzi życia i śmierci

/Robert Lewandowski, Król strzelców

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →