Angelina Jolie ujawniła, w jakim wieku straciła dziewictwo. Zaskoczeni?

Udostępnij:

Angelina Jolie jest jedną z najbardziej popularnych aktorek na świecie. Sławę zawdzięcza swojemu talentowi aktorskiemu oraz urodzie, która kładzie na łopatki nie jednego mężczyznę.

Jolie od pewnego czasu może się nam głównie kojarzyć z rodziną. 42-letnia aktorka często w mediach pokazuję się ze swoją liczną gromadką dzieci. Dodatkowo Jolie jest bardzo zaangażowana w akcję charytatywne, które mają na celu przede wszystkim ratowanie bezbronnych dzieci w najuboższych krajach trzeciego świata.

Jednak z polskiego  punktu widzenia, można by było powiedzieć, że Angelina Jolie nie zawsze była takim “aniołkiem”. W jednym z niedawno przeprowadzanych wywiadów przyznała się, kiedy doszło do jej pierwszego zbliżenia seksualnego.

Do seksualnego przełomu w życiu Jolie miało dojść, gdy miała zaledwie… 14 lat. Właśnie wtedy jej matka pozwoliła, aby starszy chłopak córki zamieszkał w ich domu. Od tamtej pory aktorka miała żyć z nim „jak mąż z żoną”.

Co szokujące, już dwa lata później młodziutka Jolie odbiła chłopaka swojej matki. Po latach niechętnie zdradzała jednak szczegóły tej znajomości.