Werner przerwała milczenie: Tak wygląda praca w „Faktach”. Mocne słowa

Anita Werner, prowadząca Fakty TVN przerwała milczenie, wywiad, który się z nią ukazał daje dokładny obraz tego jak wygląda praca w serwisie informacyjnym.

Czytaj też: Jackowski zaskoczył. Podał datę końca władzy PiS w Polsce

Anita Werner to twarz Faktów TVN. Z komercyjną stacją jest związana praktycznie od samego początku. Anita Werner na początku nowego milenium została zatrudniona w TVN. Sama przy tym przyznaje, że nigdy nic podobnego do dzisiejszej sytuacji nie wydarzyło się w jej zawodowym życiu.

Jak dziś wygląda praca stacji TVN w dobie panującej pandemii? Czy stacja rzeczywiście w pełni rzetelnie podchodzi do wykonywanych przez siebie obowiązków?

Anita Werner i jej praca

Anita Werner już za rok będzie obchodzić jubileusz 20-lecia pracy na antenie komercyjnej stacji TVN. Dla wielu widzów jest ona symbolem wieczornych Faktów w TVN.

W najnowszym wywiadzie dziennikarka podkreśla, że stara się przede wszystkim stawiać na rzetelność i profesjonalizm w swoim zawodzie. Czy zawsze w komercyjnej stacji mogliśmy się spotkać z prawdą? Mam raczej nie wypada tego oceniać, lecz istnieje wiele komentarzy internautów, którzy pod adresem TVN mają naprawdę wiele zastrzeżeń.

Dziś jednak z ust Anity Werner padają słowa, które sugerują zdecydowaną zmianę dotychczasowych standardów w TVN.

Dziennikarz ma jedno zadanie: powinien rzetelnie, sprawnie i profesjonalnie robić to, co do niego należy. Czyli opowiadać ludziom o świecie. Jego misja jest taka sama, niezależnie od tego, w jakich czasach żyje. Choć oczywiście zmieniły się teraz nasze warunki pracy.

mówi dziennikarka Faktów TVN.

Jak w dzisiejszej sytuacji wygląda praca dziennikarza?

Czytaj też: Wypłacajcie gotówkę: będą problemy z dostępem do kont

Z racji ograniczeń wprowadzonych po ogłoszeniu stanu epidemii, nie spotykamy się z naszymi gośćmi bezpośrednio. Nie przychodzą do studia, łączą się z nami ze swoich domów. Z kolei reporterzy, nagrywając wypowiedzi, stoją w bezpiecznej odległości od swoich rozmówców. Wszystko po to, aby zachować maksymalne środki ostrożności. Polecam je teraz każdemu, niezależnie od tego, jaki wykonuje zawód.

W dalszej części wywiadu dziennikarka podkreśliła, że w jej dotychczasowym życiu nie spotkała się z podobną sytuacją.

Anita Werner, prowadząca Fakty TVN przerwała milczenie, wywiad, który sie z nia ukazał daje dokładny obraz tego jak wygląda praca w serwisie informacyjnym
Anita Werner, prowadząca Fakty TVN przerwała milczenie, wywiad, który sie z nia ukazał daje dokładny obraz tego jak wygląda praca w serwisie informacyjnym

Źródło: Interia

Czytaj również:

Nie noszą masek, wszystko pootwierane. „Normalnie żyjemy”

Dramat Zenka Martyniuka. Jego syn już nie wyjdzie z więzienia

Lemieszewski z „Big Brother” zostanie ojcem? Zdjęcie mówi wszystko

Polecamy także:

Dereszowska w rozpaczy! Jej córka jest poważnie chora

Wiktoria Gąsiewska jest chora? Zwrócili uwagę na okropny szczegół

, ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →