Dieta Muchy groźna dla zdrowia? Wszystko ujawniono

Udostępnij:

Anna Mucha i jej dieta robiła furorę w sieci. Niestety okazuje się, że po pewnym czasie gwiazdę TVP i serialu M jak Miłość dotknęły szkodliwe skutki diety „pudełkowej”. Okazuje się bowiem, że wbrew pozorom nie jest ona na tyle zdrowo, jak się o niej powszechnie mówi. Niedawno gwiazda mówiła o tym na swoim koncie na portalu instagram. Aktualnie sprawą zajęły się media.

Anna Mucha i jej dieta

CZYTAJ TEŻ: Lewandowska ze światową gwiazdą! Zdjęcie robi furorę

Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość nie od dziś zachwyca fanów swoją sylwetką. Anna Mucha uchodzi w społeczeństwie jako seks bomba. Bez wątpienia duża w tym zasługa diety i treningów Anny Muchy, która stara się dbać o swoją sylwetkę. Niestety dążenie do doskonałości czasem może zgubić człowieka. Tak po części było w przypadku gwiazdy TVP, która regularnie korzystała z usług firm cateringowych zajmujących się „dietą pudełkową”.

Problemy zdrowotne Muchy

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przyjaciel Wojewódzkiego się wygadał! Chodzi o orientację

Anna Mucha trafiła do szpitala, gdzie po przeprowadzeniu dokładnych badań stwierdzono, że stan zdrowia aktorki jest zły. Lekarze po przeanalizowaniu wyników badań doszli do szokujących wniosków dla tysięcy klientów tego typu usług. Mianowicie z diagnozy lekarzy wynika, iż złe wyniki aktorki mogą wynikać z prowadzonej przez nią diety. Problem ma się znajdować w samych opakowaniach, w których są wydawane posiłki. Są one wykonane z plastiku, którego związki chemiczne mogą przenikać do posiłków. Jest to analogiczna sytuacja, jak i w przypadku płynów znajdujących się w plastikowych butelkach.

Anna Mucha i jej dieta szkodzi? Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość ostrzega na portalu instagram. Grozi nawet nowotworem!
Anna Mucha i jej dieta szkodzi? Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość ostrzega na portalu instagram. Grozi nawet nowotworem!

Kim jest Anna Mucha?

Anna Mucha to bez wątpienia jedna z największych gwiazd stacji TVN gwiazd TVP i serialu M jak Miłość. Aktorka jest również bardzo aktywna na portalu instagram, gdzie jej profil obserwuję ponad 700 tysięcy internautów. Od niedawna Mucha jest również prowadzącą programów rozrywkowych emitowanych na kanałach telewizji publicznej.

POLECAMY:

Do TVP powraca legendarny teleturniej! Miliony widzów w euforii
Unia pogrąża polski projekt! Kolejne polskie koncerny idą pod nóż
Izrael tego nie daruje. Były minister powiedział co myśli o roszczeniach Tel Avivu
To koniec Biedronia? Gigantyczna afera pogrąża jego partię
Taniec Gessler wygrał internety! To trzeba zobaczyć (Film)

, , ,