Mucha dodała bardzo ostre zdjęcia! Panowie lepiej usiądźcie

Udostępnij:

Anna Mucha nigdy nie wstydziła się pokazywać swojego ciała, nago pokazała się chociażby w sesji dla magazynu Playboy. Teraz gwiazda „M jak miłość”, serialu produkowanego dla TVP, postanowiła znów zaszokować trochę fanów. Dodała kuszące zdjęcie na portalu Instagram.

Według plebiscytu przeprowadzonego przez Super Express Anna Mucha została wybrana polskim symbolem seksu, zostawiła daleko w tyle takie piękności jak Anna Lewandowska, czy Dorota Rabczewska, czyli Doda. Nie jest to zaskoczeniem ponieważ aktorka od lat lubi kusić swoim wyglądem i zdjęciami wrzucanymi do sieci. Mucha wielokrotnie pokazywała zdjęcia, na których jest prawie nago.

CZYTAJ TEŻ: Bieniuk zszokowała wyglądem! Uwagę przykuł jeden szczegół

Karierę aktorską rozpoczynała już w wieku 9 lat, grając rolę w filmie Andrzeja Wajdy pod tytułem „Korczak”, później można było ją zobaczyć w „Liście Schindlera” Stevena Spielberga, a gdy już dorosła to w tak kultowych filmach jak „Chłopaki nie płaczą”, czy „Młode wilki”. Od 2003 roku gra w serialu produkowanym dla TVP pod tytułem „M jak miłość”.

Anna Mucha prawie nago na portalu Instagram!

Anna Mucha nago pokazała się chociażby w Playboy. Gwiazda M jak miłość (TVP), postanowiła zaszokować fanów. Dodała kuszące zdjęcie na portalu Instagram.
Fot.: Anna Mucha, zrzut ekranu/ Instagram

Mimo 39 lat Anna Mucha nadal prezentuje się oszałamiająco, teraz wrzuciła zdjęcie na portalu Instagram, na którym pozuje prawie nago. Jak wynika z opisu zamieszczonego pod fotografią aktorka obchodziła wczoraj dzień bez plastiku i aby go uczcić na koniec ubrała się w kreację z prawie przezroczystej folii, nie mając pod spodem nic innego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mucha znowu kusi zdjęciami nago! Panowie lepiej usiądźcie

Fani stwierdzili, że Anna Mucha wyglądałaby dobrze nawet w worku foliowym i trzeba się z nimi całkowicie zgodzić, wcale nie musi prezentować się nago, żeby kusić . Nagość dla aktorki nigdy nie była problemem, już w 2009 roku Mucha wystąpiła w rozbieranej sesji dla magazynu Playboy. Także na swoim profilu nie skąpi fanom kuszących zdjęć, co można zobaczyć poniżej.

Anna Mucha nago pokazała się chociażby w Playboy. Gwiazda M jak miłość (TVP), postanowiła zaszokować fanów. Dodała kuszące zdjęcie na portalu Instagram.
Fot.: Anna Mucha, zrzut ekranu/ Instagram

źródło: Instagram

POLECAMY:

Potwierdziło się najgorsze! Znaleziono ciało Piotra Woźniak Staraka!
Gessler nie do poznania! Jej dieta zdziałała cuda!
Serial Zniewolona to plagiat? Reżyser tłumaczy zarzuty
Wiśniewski i Tajner biorą rozwód – już po pierwszej rozprawie. Znamy szczegóły
Mamy zeznania naocznego świadka wypadku Staraka! Wstrząsające informacje

, , , ,