Choroba to nie wszystko. Przybylska przeżyła koszmar zanim spotkała ją śmierć

Udostępnij:

Anna Przybylska i jej śmierć dla milionów Polaków była olbrzymim szokiem. Aktorka odeszła po długotrwałej walce z rakiem trzustki 14 października 2014 tym samym, zostawiając na tym świecie męża (Jarosław Bieniuk), córkę (Oliwia Bieniuk) oraz dwóch synów (Jana i Szymona). Odejście Anny Przybylskiej bez wątpienia było wielką stratą dla polskiego kina. Wielkie gwiazdy, w wśród nich między innymi Kuba Wojewódzki głęboko ubolewali z powodu odejścia aktorki. Dziś okazuje się, że choroba Anny Przybylskiej nie była jej jedynym zmartwieniem przed śmiercią.

Anna Przybylska i jej śmierć. Żona Jarosława Bieniuk przeżywała koszmar

CZYTAJ TEŻ: Joanna Krupa zwyzywana publicznie. Nie mieli dla niej litości

Anna Przybylska zmarła z powodu raka trzustki. Ostatnie chwile na tym świecie artystki przebiegały w formie pewnego rozliczenia się z dotychczasowym życiem. Przybylska wiodła bardzo szczęśliwe małżeństwo z Jarosławem Bieniukiem, z którym miała córkę (Oliwia Bieniuk) oraz dwóch synów. Niestety całą sielankę zakończyła choroba, z którą na walkę było już za późno.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kuba Wojewódzki wywołał sensację! Tym pojechał do Biedronki

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk i Oliwia Bieniuk — ich życie zakłócili paparazzi

Anna Przybylska i jej śmierć.  Przeżyła koszmar.  Życie jej męża (Jarosław Bieniuk) i córki (Oliwia Bieniuk) było ciężkie. Aktorkę wspomina Kuba Wojewódzki
Anna Przybylska i jej śmierć. Przeżyła koszmar. Życie jej męża (Jarosław Bieniuk) i córki (Oliwia Bieniuk) było ciężkie. Aktorkę wspomina Kuba Wojewódzki

Anna Przybylska przed śmiercią zmagała się ze sporym problem od strony paparazzi. Aktorka miała na tyle dosyć fotografów, że w pewnym momencie doszło nawet do rękoczynów, a w zdarzeniu musiała interweniować policja. Końcówka życia aktorki to była prawdziwa wojna ze środowiskiem dziennikarzy pracujących dla plotkarskich gazet. Znajomi aktorki wielokrotnie podkreślali, iż cały konflikt wiele kosztował Annę. Najgorsze w tej sprawie były jednak artykuły prasowe mediów, które uśmiercały Przybylską, jest przed jej śmiercią.

Jarosław Bieniuk i jego problemu. Co robi Oliwia Bieniuk? Jak Annę Przybylską wspomina Kuba Wojewódzki?

Jarosław Bieniuk aktualnie ma spore problemy spowodowane skandalem, który wypłynął w kwietniu tego roku. Mąż Anny Przybylskiej został oskarżony o gwałt i z tego powodu jego aktualna sytuacja do najlepszych nie należy. W tym samym czasie córka aktorki — Oliwia Bieniuk robi furorę na portalu instagram, gdzie obserwuję ją prawie 100 tysięcy osób. Za Przybylską pewnością tęskni także Kuba Wojewódzki, który w swojej najnowszej książce przyznał, że do dziś z wielkim sentymentem wspomina poranny widok Anny Przybylskiej.

POLECAMY:

Waldek Kiepski przeżył straszny wypadek! Ledwo uszedł z życiem
Oliwia Bieniuk zszokowała Polaków! Jest nie do poznania
Gessler zagra w popularnym serialu? Fani nie dowierzają
Lech Wałęsa upokorzony publicznie! B. prezydent zmiażdżony
Królowa Elżbieta dostała w twarz! Reakcje bezcenne

, , ,