Obrzydliwe i upokarzające słowa Wyszkoni o Polsce i Polakach! Tego nikt się nie spodziewał

Anna Wyszkoni poparła na portalu Instagram LGBT i przy tej okazji wyraziła swoje negatywne zdanie na temat Polski.

Czytaj również: Korwin powiedział co sądzi o Kaczyńskim i… Wszystkim opadły szczęki. Szok!

W ostatnich dniach na ulicach polskich miast dochodzi do częstych profanacji oraz awantur. Dotyczą one głównie środowisk LGBT, które na podstawie własnych praw starają się narzucić urojony porządek zgodny z ich punktem widzenia. Przeciw takiemu stanowi rzeczy jest między innymi Polski rząd, który nie ma zamiaru poddać się naciskowi lewicowych środowisk.

Anna Wyszkoni poparła na portalu Instagram LGBT

W ostatnim czasie w polskich mediach i show biznesie można zauważyć trend wśród gwiazd na popieranie środowisk lewicowych, a w tym także LGBT. Niedawno do tego grona dołączyła także Anna Wyszkoni, która na portalu Instagram postanowiła wyrazić swoje przerażenie i jednocześnie wsparcie względem środowisk mniejszościowych.

„Wyjechałam przed 10 dniami, żeby złapać oddech i znaleźć równowagę. Udało mi się to. Niestety, w ostatnich dniach, tuż przed moim powrotem do domu, na nowo poczułam niepokój i smutek” – zaczęła swój wpis Wyszkoni. „Sznurują nam usta, ciskają nami o ziemię, robią z nami co chcą. Bezwzględnie i brutalnie, jak w epoce, która dawno minęła i miała już nie wrócić” – dodała.

„Chciałabym, żeby nasz kraj był wolnością, tolerancją i miłością. Coraz dalej nam do tych wartości. Zawsze będę stała murem za drugim człowiekiem, który, tak jak ja, chce być wolny, szanowany i kochany” – napisała piosenkarka na portalu Instagram.

Źródło: ProPolski

Polecamy także:

Wieniawa tym zdjęciem powaliła na kolana męską część fanów. Panowie, lepiej usiądźcie

Uwaga! Zagrożenie dla zdrowia i życia mieszkańców jednego województwa. Pilny komunikat

Magdalena Środa atakuje Pierwszą Damę. Uważa Agatę Dudę za „Non person”

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →