Kurdej- Szatan gdy tylko się dowiedziała – wybiegła z płaczem

Barbara Kurdej- Szatan dowiedziała się, że jest chora. Aktorka znana między innymi z seriali takich jak „M jak Miłość” (TVP), czy „W Rytmie Serca” (Polsat). O chorobie dowiedziała się na planie zdjęciowym. Pomimo tego, że jej Instagram przepełniają radosne zdjęcia, to prywatnie od kilku lat zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Gąsiewska chce pokazać się nago! Gwiazda Rodzinka.pl szykuje sesję?

Od dłuższego czasu aktorka cierpiała z powodu uporczywego bólu mięśni i nie potrafiła odpowiednio funkcjonować, tak jej doskwierał. Wielu lekarzy nie potrafiło wskazać przyczyny takiego stanu. W końcu po wielu konsultacjach i badaniach znalazła się trafna diagnoza. Była ona jednak jak wyrok dla młodej celebrytki. Barbara Kurdej- Szatan choruje na boreliozę.

Kurdej- Sztan chora na boreliozę!

„Dowiedziałam się, że jestem chora, gdy byłam na planie reklamy Play’a. Sprawdziłam wyniki badania krwi w internecie i byłam w szoku. Zaczęłam płakać, wyszłam z hali. Zaczęli mnie wołać, że trzeba kręcić. Musiałam się szybko uspokoić i szczerzyć do kamery”. Komentuje Kurdej- Szatan w wywiadzie udzielonym Vivie.

Kuracja przeciwko boreliozie jest bardzo długa i wyczerpująca. Barbara Kurdej- Szatan musiała przez kilka tygodni zażywać pięć różnych antybiotyków każdego dnia. Dodatkowo nie było pewności, czy uda się do końca zwalczyć chorobę. Tak też się stało, pół roku później bóle mięśni powróciły.

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie. Pierwsze słowa po śmierci męża

Aktorka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i nie polegać tylko na diagnozach i sposobach leczenia proponowanych przez lekarzy. Znalazła w Gdyni dietetyczkę, która tak pokierowała poczynaniami Barbary Kurdej- Szatan, że teraz czuje się już znacznie lepiej.

„Staram się nie jeść pszenicy, cukru i nabiału, bo to pożywka dla bakterii i grzybów. Leczę się prądami”. Dodaje w wywiadzie celebrytka.

Sukcesy w niekonwencjonalnym leczeniu pozwoliły Barbarze Kurdej- Szatan w planowaniu przyszłego życia. Chciałaby powiększenia swej rodziny o kolejne, drugie już dziecko.

„Bardzo chcemy drugie. Ale ja się jeszcze leczę. A z boreliozą nie można zachodzić w ciążę. Więc na razie sobie odpuściliśmy. Miałam plan, że jak Hania będzie miała pięć lat, to będziemy mieli drugie. Moja siostra urodziła drugie dziecko, gdy pierwsze miało siedem lat. I też jest fajnie, starsza bardzo pomaga. Widocznie jeszcze trzeba poczekać”. Zakończyła Barbara Kurdej- Szatan.

Instagram: Nie tak kolorowo jak w mediach społecznościowych

Kurdej- Szatan chora! Aktorka z serialu M jak Miłość (TVP), czy Rytmie Serca (Polsat) zapadła na ciężką chorobę, Instagram
Fot.: Barbara Kurdej Szatan (M jak miłość, TVP), screen/ YouTube

Barbara Kurdej- Szatan na swoim oficjalnym koncie na Instagramie przedstawia nam kolorowe pocztówki ze swojego życia. Patrząc na te zdjęcia odnosi się wrażenie, że życie aktorki usłane jest różami. Jednak nic bardziej mylnego, bowiem prywatnie Barbara Kurdej- Szatan od lat zmaga się z ciężką chorobą, jaką jest borelioza. Choroba cały czas mało znana i ciężka w zdiagnozowaniu. Pani Basi życzymy dużo zdrowia i wielu sukcesów w życiu zarówno zawodowym, jak i prywatnym.

źródło: wrealu24.pl

POLECAMY:

Ryszard Kotys przeżywa koszmar. Jego życie to piekło
Przybylska nie została pochowana sama! Nikt o tym nie wiedział
Roxie Węgiel miała to zrobić na wizji! Rodzice musieli reagować
Barbara Kurdej Szatan zabrała głos w nietypowej sprawie! Gorący apel do fanów
Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go

Tagi: Barbara Kurdej- Szatan chora, M jak Miłość, W rytmie serca, TVP, Instagram

, , , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →