M jak miłość bez Kurdej Szatan?! To już pewne!

Udostępnij:

Barbara Kurdej Szatan odchodzi z serialu M jak Miłość? Aktorka znana głównie z produkcji TVP przechodzi w ostatnim czasie poważny kryzys. Jej występ w najnowszej odsłonie show „Taniec z gwiazdami” stoi pod wielkim znakiem zapytania, co aktorka wprost oznajmiła fanom na portalu Instagram. Aktualnie do grona problemów doszedł nowy dotyczący kultowego serialu telewizji publicznej.

Problemy Basi Kurdej Szatan

Polecamy przeczytaćGessler nie do poznania! Jej dieta zdziałała cuda!

Barbara Kurdej Szatan to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiego show biznesu. Aktorkę mogliśmy poznać bliżej głównie za pośrednictwem programów autorstwa TVP, które do czerwca bieżącego roku prowadziła. Niestety celebrytka wpadła w konflikt z władzami TVP, który w finalnie doprowadził Kurdej Szatan do zakończenia współpracy z telewizją publiczną na etapie programów telewizyjnych.

Barbara Kurdej Szatan żegna M jak Miłość?

Barbara Kurdej Szatan odchodzi z M jak Miłość? Gwiazda TVP oznajmiła fanom na portalu instagram, że od września wystąpi w show "Taniec z gwiazdami".
Barbara Kurdej Szatan odchodzi z M jak Miłość? Gwiazda TVP oznajmiła fanom na portalu Instagram, że od września wystąpi w show „Taniec z gwiazdami”.

Polecamy równieżBieniuk zszokowała wyglądem! Uwagę przykuł jeden szczegół

Niestety teraz aktorka ma nowy problem, także stricte związany z TVP. Chodzi przede wszystkim o doniesienia mediów, które mówią wprost, iż producenci M jak Miłość mieliby zakończyć wątek serialowej Joasi, którą odgrywa aktorka. Zdaniem części internautów ma być to pokłosie konfliktu aktorki z władzami państwowej telewizji. Warto zaznaczyć, iż aktorka bardzo często w negatywny sposób wypowiadała się na tematy związane z aktualnymi rządami w Polsce. Ten czynnik w całej sprawie miał być najbardziej istotny.

Kurdej Szatan i M jak Miłość: Aktorka od września w show Taniec z gwiazdami

Basia aktualnie stawia przed sobą nowe wyzwania. Aktorka już niedługo ma wystąpić w kolejnej edycji show „Taniec z gwiazdami”, lecz i w tym przypadku nie obyło się bez problemów, o których swoim fanom aktorka zwierzyła się na portalu Instagram. Chodzi tu przede wszystkim o stroje, w których znane osobowości świat show biznesu będą musiały wystąpić. Chodzi tu szczególnie o Panie, które od lat występują w raczej dosyć skąpych strojach.

Najnowszy sezon Tańca z Gwiazdami od września w Polsacie.

POLECAMY:

Odważna sesja Gąsiewskiej. Tam mało na sobie jeszcze nie miała
Mucha znowu kusi zdjęciami! Panowie lepiej usiądźcie
Doda celowo to zrobiła. Fani w szoku! „Widać Ci…”
Tak naprawdę wygląda Liszowska. Musicie to zobaczyć
Tak naprawdę wygląda Gąsiewska! Fani w szoku

Kurdej Szatan M jak Miłość

, , ,