Zastąpili Magdę Gessler! Nie zgadniesz kim

Udostępnij:

Magda Gessler i Beata Kozidrak wystąpiły w najnowszej reklamie serialu firmy Netflix -Orange is the New Black. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje została w spocie reklamowym zastąpiona przez popularną piosenkarkę i chyba nie była z tego faktu do końca zadowolona. Może o tym świadczyć jeden z komentarzy gwiazdy pod nowym spotem z Beatą Kozidrak.

Magda Gessler i Beata Kozidrak w reklamie firmy Netflix

CZYTAJ TEŻ: Kurdej Szatan zdradziła kto będzie jej partnerem w „TzG”!

Firma Netflix od wielu już lat zajmuję się produkcją seriali i filmów, które podbijają widownię na całym świecie. W Polsce promocją marki do pewnego momentu zajmowała się Magda Gessler. Niestety gwiazdę TVN postanowiono zamienić na Beatę Kozidrak, która wystąpiła w najnowszym spocie reklamowym promującym serial Orange is the New Black. Fani co do tej zmiany są mocno podzieleni. Jedni zwracają uwagę, iż woleli znaną restauratorkę niż piosenkarkę.
W całej sprawie głos zabrała Magda Gessler, a w zasadzie wstawiła gifa pod reklamą, którego fani odebrali jako dezaprobata dla dokonanych zmian.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mucha znów to zrobiła! Robi się gorąco na sam widok

Kim jest Magda Gessler?

Magda Gessler to gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Restauratorka od 2010 roku stopniowo podbija media społecznościowe i telewizję. Prócz pracy w stacji TVN gwiazda prowadzi również program „Sexy Kuchnia Magdy Gessler” w Food Network Polska. Jest to najnowsza produkcja z udziałem Pani Magdy, która jednocześnie może przynieść jej największy sukces kariery. Należy bowiem przypomnieć, iż prawa do emisji programu wykupiła włoska telewizja. Tak więc już od jesieni będziemy mogli ujrzeć Magdę Gessler na północy StaregoKontynentu.

Beata Kozidrak – Gwiazda polskiej estrady

Beata Kozidrak i Magda Gessler w reklamie Netflix. Piosenkarka zastąpiła gwiazdę TVN i show Kuchenne Rewolucje w reklamie Orange is the New Black.
Beata Kozidrak i Magda Gessler w reklamie Netflix. Piosenkarka zastąpiła gwiazdę TVN i show Kuchenne Rewolucje w reklamie Orange is the New Black.

Beata Kozidrak jest jedną z najbardziej wybitnych polskich piosenkarek. Artystka aktywnie występuje od początku lat 80. Pochodzi z Lublina, w którym to stawiała swoje pierwsze kroki w karierze artystycznej. Warto zaznaczyć, iż zdecydowana większość utworów piosenkarki jest jej autorstwa.

POLECAMY TAKŻE:

Mało znane taśmy Kukiza szokują. Oto prawdziwa twarz lidera ruchu k’15 (wideo)
Gessler pozuje na sedesie. Nic dziwniejszego już dziś nie zobaczysz
Kurdej Szatan zobaczyła partnera w „Taniec z Gwiazdami” i zaczęła wrzeszczeć na producentów
Margaret przerywa milczenie, co na to Szpak? Cała prawda o The Voice of Poland

, , ,