Koniec sklepów Biedronka Lidl! To ich zniszczy

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Od dłuższego czasu rywalizują między sobą Biedronka i Lidl w pozyskaniu jak największej ilości klientów poprzez promocje. Walka jest naprawdę zaciekł, dlatego że obie sieci prześcigają się w najnowszych pomysłach. Promocja przebija promocję, a stawka jest naprawdę wysoka. Biedronka promocje, Dino promocje, sklep Dino

Biedronka Lidl – problemy

Polecamy przeczytać: Skandal z Adamem Zdrójkowskim. Aktor obraził taksówkarza

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Obie sieci w ostatnim czasie przechodziły liczne problemy i idące za tym zmiany w swoich strukturach. Lidl od pewnego czasu stał się liderem na rynku w kwestii inwestycji w reklamę, dlatego właśnie niemiecka sieć zostawiła daleko w tyle Biedronkę, która zdecydowanie odpuszcza sobie ten model promocji marki.

Polecamy również: Naukowcy ostrzegają! Może dojść do tego w każdej chwili. Nadchodzi Apokalipsa

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Biedronka Lidl vs Dino

Biedronka Lidl, Biedronka promocje, Lidl promocje, Dino promocje, sklep Dino
Biedronka Lidl, Biedronka promocje, Lidl promocje, Dino promocje, sklep Dino

Rok temu media obiegła informacja o włączeniu się do rywalizacji polskiej marki. Mowa tu o sklepach spod szyldu „Dino”. Jest to polska sieć, która z roku na rok zwiększa swoją liczbę placówek. Aktualnie władze sieci idą o krok dalej i już wkrótce będziemy mogli zakupić u rodzimej firmy paliwo.

Dino się rozwija

Jedynie w tym roku sieć stworzyła 74 nowe punkty. Jest to wynik jeszcze lepszy w porównaniu z ubiegłorocznym pierwszym półroczu. Obecnie w Polsce istnieje 849 sklepów sieci, w tym samym czasie rok temu było to 677 sklepów. Największą siecią na rynku jest wciąż Biedronka, która posiada 2750 sklepów, jednakże Dino jest już większą siecią od np. Lidla, który posiada jedynie około 600 sklepów.

Paliwo od Dino

Teraz sieć idzie krok dalej i chcę sprzedawać paliwo przy swoich punktach sprzedaży. Bez wątpienia duży wpływ na tą decyzję ma wprowadzony w Polsce zakaz handlu w niedzielę. Na początku bieżącego roku, Dino otrzymało pozytywną odpowiedź ze strony Urzędu Regulacji Energetyki na handel paliwami.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nie jest to jednak pomysł nowy, dlatego że podobną strategie obrały dużo wcześniej głównie sieci francuskie na czele z Intermarche oraz siecią Carrefour. Na dalszych pozycjach w rankingu znajdują się sieci Tesco oraz Auchan.

Kto zyskał na handlu w niedzielę?

Aktualnie w Polsce na handlu w niedzielę bez wątpienia zyskują stację benzynową i sklepu należące do sieci Żabka. Ci ostatni dzięki przekwalifikowaniu zakresu działania swoich dyskontów na placówki pocztowe mogą prowadzić sprzedaż w niedzielę.

POLECAMY:

Przyjaciel Wojewódzkiego się wygadał! Chodzi o orientację
Polakom opadły szczęki. To co Cimoszewicz powiedział u Olejnik nie mieści się w głowie!
Generał ujawnia! III wojna światowa już trwa! Polska musi się obawiać tego
Putin się wścieknie! Ostra deklaracja Morawieckiego

Lidl Biedronka, Biedronka promocje, Lidl promocje, Dino promocje, sklep Dino, jednakże dlatego

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →