Widzów zmroziło! Wójcik czeka koszmar gdy wyjdzie z Big Brother

Uczestniczka programu Big Brother Magda Wójcik wyznała, że jest przerażona możliwością opuszczenia domu. Rodzice Magdy Wójcik nie wiedzą o jej skłonnościach i nie wie jak zareagują, gdy zobaczą, że jest lesbijką, a takie sceny miały miejsce na antenie TVN7. Więcej zobaczysz na Instagram na oficjalnych kontach uczestników.

CZYTAJ TEŻ: Gessler upokorzona w „Świat według Kiepskich”! Cała Polska to zobaczyła

Wójcik boi się wyjść z domu Big Brother, wszystko przez restrykcyjne zasady nałożone na nią przez rodziców, mimo że ma już skończone 31 lat nadal jest zobligowana do ich przestrzegania.

Magda Wójcik w Big Brother: Jestem przerażona!

Magda Wójcik w Big Brother(TVN7) wyznała, że jest lesbijką teraz boi się jak zareagują jej rodzice, którzy nie mają o tym pojęcia. Zajrzyj też na Instagram.
Magda Wójcik w Big Brother(TVN7) wyznała, że jest lesbijką teraz boi się jak zareagują jej rodzice, którzy nie mają o tym pojęcia. Zajrzyj też na Instagram.

Mieszkańcy domu Wielkiego Brata potrafią nas cały czas zaskakiwać, mimo tego, że program kończy się za kilka dni. Tym razem z rewelacjami wyskoczyła Magda Wójcik, dziewczyna otworzyła się przed innymi uczestnikami i wyznała, że boi się panicznie momentu opuszczenia domu. Powodem są ostre zasady jakich musi przestrzegać, które nałożyli na nią jej rodzice.

Jako dziewczyna z dobrego domu powinna się według nich odpowiednio zachowywać, a podczas pobytu w programie na jaw wyszło, że Wójcik to lesbijka, a ściślej rzecz ujmując jest biseksualna i była już w dwóch związkach z kobietami. O tym wszystkim nie mieli pojęcia jej rodzice.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kurdej- Szatan załamana! Ludzie zmieszali ją z błotem. Słusznie?

Mimo 31 lat na karku Wójcik cały czas musi przestrzegać zasad jej rodziców, m.in. z imprez musi wracać o północy, a każde jej zdjęcie na portalu Instagram powinno być odpowiednie, a jak widać wyżej nie zawsze tak jest i często są one dość wulgarne. Rodzice Magdy Wójcik podsłuchują też jej rozmowy telefoniczne, a także zawsze chcą wiedzieć gdzie i z kim była.

Czy to, że Magda Wójcik to lesbijka, będzie miało wpływ na jej relacje z rodzicami po opuszczeniu domu Wielkiego Brata? Dowiemy się pewnie z mediów społecznościowych, gdy Wójcik już opuści program. Teraz Big Brothera można oglądać na antenie stacji TVN7

POLECAMY:

Wojewódzki spanikował! Zaczęła nagle mówić o jego penisie
Tak naprawdę wygląda Gąsiewska! Fani w szoku
Magda Gessler ma rodzeństwo! Będziecie w szoku kim jest
Wojewódzki upokorzony przez Di Caprio. Widzowie zdębieli
Musiał dodał zdjęcie i rozpętał burzę. „Jak tak można?!”

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →