Szyc przerwał milczenie i opowiedział o swojej chorobie! To zrujnowało mu życie

Borys Szyc w jednym w ostatnich wywiadów szczerze opowiedział o strasznej chorobie, z która borykał się od lat, chodzi o alkoholizm. Nie długo premierę będzie miał film „Piłsudski”, gdzie aktor gra tytułowa rolę. Szyc popularność zyskał dzięki rolom w serialu „Oficer” oraz filmie „Wojna Polsko-ruska”.

Niedługo premierę w kinach będzie miął najnowszy film, w którym główna rolę gra Borys Szyc, „Piłsudski”. Z tej okazji Szyc zdecydował się na szczery wywiad, w którym poruszył kwestię choroby, z która się borykał, chodzi o alkoholizm. Aktor znany między innymi z kultowego serialu „Oficer”, czy zapadającej w pamięci ekranizacji powieści Doroty Masłowskiej, „Wojna Polsko- ruska” opowiedział o swoich zmaganiach z przezwyciężeniem tej strasznej choroby.

CZYTAJ TEŻ: Doda ujawniła ile waży! Szokująca przemiana

Borys Szyc jest raczej osobą zamkniętą, dlatego niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Jednak alkohol stał się w pewnym momencie dla niego takim problemem, że nie był w stanie tego ukryć. Gdy tylko media zorientowały się o jego problemie alkoholowym, zewsząd zaczęły się na niego ataki i wyzwiska. Był to olbrzymi cios, który początkowo pchnął go jeszcze bardziej w objęcia nałogu. Jednak teraz, gdy odniósł już zwycięstwo w tej walce, nie wstydzi się o tym mówić.

Borys Szyc szczerze o tym jak pokonał alkoholizm

Borys Szyc ("Oficer", "Wojna Polsko-ruska") w wywiadzie szczerze o swojej chorobie, któa jest alkoholizm. Niedługo premiera jego nowego filmu "Piłsudski".
Fot.: Borys Szyc, screen/ Instagram

Borys stwierdzi, że koniec jego kariery aktorskiej był naprawdę blisko. Był to dla niego ogromnie trudny czas i dużo się wtedy zmieniło w jego zyciu.

„W pewnych momentach mówisz sobie „być”, w innych „nie być”. Był czas w rozwoju choroby alkoholowej, kiedy myślałem, że niewiele mnie w życiu czeka, że nie będę już aktorem. Co gorsza, powoli zacząłem się z tym godzić. Okazuje się jednak, że możesz zmienić wszystko o 180 stopni. Rozczaruję więc tych wszystkich, którym wydaje się, że obrażą mnie, pisząc „ty alkoholiku”. Dla mnie to żadna obelga”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Walduś z „Kiepskich” nagle zniknął z serialu. Wiemy dlaczego!

Teraz aktor z dumą opowiada o swojej wygranej walce z nałogiem. Jest z tego dumny i nie wstydzi się o tym rozmawiać. Przezwyciężenie wstydu związanego z nałogiem było jednym z etapów leczenia.

„Już nie, choć wstyd to w przypadku alkoholizmu pierwsza bariera do pokonania (…). Mam to za sobą. Powrót do żywych i trzeźwych to moje największe zwycięstwo”

źródło: Pikio

Tagi: Borys Szyc, alkoholizm, Piłsudski, Oficer

POLECAMY:

To co zrobiła Gessler w „Kuchenne Rewolucje” przejdzie do historii. Wszyscy płakali
Rozenek w odważnej sesji! Pokazała piersi!
„Ranczo” powróci, ale już bez największej gwiazdy. Powód poraża
Steczkowska cała mokra i skąpo ubrana. Widać wszystko. Fani podziwiają (Film)
Wojewódzki ujawnił sekret! „Tak Mucha zdobyła pracę”

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →