Komorowski obraził miliony Polaków! Wyborcy PiS w szoku

Bronisław Komorowski wyborcy PiS, wybory do europarlamentu 2019, Twitter Komorowski obraził wyborców. Jak zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że podczas wcześniejszych wyborów bastionem Prawa i Sprawiedliwości jest wschodnia ściana naszego kraju, a w szczególności Lubelszczyzna i Podkarpacie. Nie inaczej było i tym razem. O swój komentarz pokusił się także były prezydent Polski, Bronisław Komorowski. To co powiedział na pewno nie spodoba się mieszkańcom tamtych regionów.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: To koniec Schetyny. Bunt w KE. „Przyłożyłabym mu!”

PiS i z tych wyborów wyszedł zwycięską ręką. Z dosyć pokaźną przewagą w całym kraju. Według wstępnych danych może liczyć na ponad 45% głosów. Gdzie Koalicja Europejska tylko na 38%. Zwycięstwo partii prezesa Kaczyńskiego widać jeszcze dobitnie na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu, gdzie PiS wygrał miażdżącą przewagą.

Bronisław Komorowski wyborcy PiS

Były prezydent zna przyczynę tak okazałego zwycięstwa swoich politycznych przeciwników. Według niego wyborcy głosujący na Prawo i Sprawiedliwość nie płacą podatków i chcą utrzymania takiego status quo. Zdanie takie może co najmniej dziwić biorąc pod uwagę ile pracy kosztowało obecny rząd uszczelnienie systemu podatkowego, z VAT na czele.

ZOBACZ TEŻ: Tragiczne wieści. To koniec serialu „Świat według Kiepskich”?

„Trochę jestem zaskoczony. Myślałem, że po nocy wyniki będą kształtowały się korzystniej dla Koalicji Europejskiej. Mobilizacja w całym kraju służyła głównie PiS-owi”. Komentuje były prezydent Bronisław Komorowski.

Prezydent zdziwił się głównie tym, że ostatnia, przed ciszą wyborczą, mobilizacja elektoratu przyniosła więcej korzyści PiS-owi, a nie KE.

Komorowski obraził wyborców – wybory do europarlamentu 2019

Bronisław Komorowski wyborcy PiS, wybory do europarlamentu 2019, Twitter Komorowski obraził wyborców
Bronisław Komorowski wyborcy PiS, wybory do europarlamentu 2019, Twitter Komorowski obraził wyborców

„Jest charakterystyczne i warte przeanalizowania to, że PiS wygrało w tych okręgach wyborczych, gdzie ludzie nie płacą podatków. Dla Koalicji Europejskiej prawidłowym jest skierowanie swojej oferty do tych, którzy płacą podatki”. Twierdzi Komorowski.

Jest to, co najmniej szokujące stwierdzenie byłego prezydenta. Które na pewno wśród wyborców Prawa i Sprawiedliwości na długo nie zostanie mu zapomniane. Nie do końca jest wiadome, co polityk miał tym stwierdzeniem na myśli. Jedno jest wiadome nie przysporzy mu to kolejnych zwolenników na wschodzie naszego pięknego kraju.

W swym bastionie, czyli na Podkarpaciu Prawo i Sprawiedliwość wygrało przytłaczająco. Uzyskując ponad 65 procent głosów w niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego.

źródło: fakt.pl

POLECAMY:

Klepacka zaatakowana przez Rusin! Gwiazda TVN od razu pożałowała
Wieniawa ostro zaatakowana! „Chyba pomyliła programy!”
Dominik Tarczyński rozniósł Szwedów! Zapamiętają to na długo

Bronisław Komorowski wyborcy PiS, wybory do europarlamentu 2019, Twitter Komorowski obraził wyborców, dlatego, jednakże

, , , , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →