Wojewódzki zaatakował wiarę Pazury. Riposta aktora bezcenna

Udostępnij:

Cezary Pazura gościł w programie Kuba Wojewódzki show, temat była między innymi jego wiara. To bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych polskich aktorów. Warto dodać, że Pan Cezary od pewnego już czasu prowadzi bardzo popularny kanał na YouTube. W związku z tym artysta często bywa gościem telewizyjnych show. Tak było i w tym przypadku. Pazura został zaproszony przez Kubę Wojewódzkiego do jego programu emitowanego w TVN. W wyniku tego między panami doszło do niemałej awantury. Gwiazdor, którego na instagramie obserwują miliony osób, stwierdził, iż Pazura bierze udział w „inkwizycji” z powodu występu w TVP. Gwiazdor filmu „Psy” nie pozostał głuchy na tego typu zarzuty.

Wojewódzki i jego atak na aktora – Pazura mu odpowiedział

CZYTAJ TEŻ: Wojewódzki upokorzony na wizji. Gąsiorowska nie hamowała się

Kuba Wojewódzki to przede wszystkim dziennikarz. Na początku swojej kariery specjalizował się muzyką. Aktualnie horyzonty króla TVN zostały poszerzone. Kuba prócz kwestii związanych z muzyką wypowiada się również na tematy ideologiczne oraz polityczne. Mogliśmy być tego świadkami podczas jednego z odcinków jego show w TVN. Wojewódzki wprost zarzucił Pazurze uczestnictwo w „inkwizycji„. Zarzut miał się opierać na mocnym wspieraniu akcji katolickich. Jak widać Wojewódzki, jest im zdecydowanie przeciwny.

Pazura i Wojewódzki w TVN – aktor odpowiada

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki ujawnił sekret! „Tak Mucha zdobyła pracę”

Wojewódzki i Pazura. Cezary Pazura to dla wielu kultowy aktor. Sławę zyskał w licznych klasycznych polskich filmach i sitcomach. Od stosunkowo niedawna prowadzi swój własny kanał na portalu YouTube. Aktor zdradza tam największe sekrety z planu filmów, w których brał udział. Nie jeden raz wypowiadał się również na tematy związane z wiarą. Pazura niejednokrotnie podkreślał, że wiara jest dla niego bardzo w życiu ważna. Stąd też wynika jego twarda odpowiedź na zarzuty skierowane przez gwiazdora TVN.

Cezar pazura Wiara, Kuba Wojewódzki TVN, TVP, YouTube
Kuba Wojewódzki zaatakował wiarę Cezarego Pazury w TVN. Poszło o występ aktora w TVP. Nagranie zamieszczono na portalu YouTube

Wojewódzki z pełną powagą w głosie zarzucił katolickiej modlitwie ostentację. Z tym stwierdzeniem nie mógł się zgodzić aktor, który stwierdził wprost stawienie tezy w pytaniu gwiazdora. Celebryta zrzucił Pazurze politykowanie. Odnosiło się to do jego dawnego udziału w jedynym z programów TVP. Wówczas aktor stanowczo wypowiedział się na tematy związane z uchodźcami, jednomandatowymi okręgami wyborczymi czy właśnie wyznawaną przez siebie wiarą. Niestety poziom prowadzącego program TVN mocno odbierał od jakichkolwiek standardów.

Cezary Pazura jego wiara. TVP Info, Nagranie YouTube

Cezary Pazura gościł w programie „Minęła 20″. Do programu zaprosił go szef wydania TVP Info — Michał Rachoń. Obaj panowie rozmawiali przede wszystkim na tematy związane z ostatnimi wydarzeniami w Europie. Redaktor TVP pytał artystę o kwestię związane z jego wiarą. W odpowiedzi na to pytanie artysta stwierdził, że w latach 80 ubiegłego wieku walczyliśmy o krzyże w miejscach publicznych. Dziś, kiedy już je mamy powinniśmy stanowić przykład dla Europy, która się gubi. W opinii aktora można wywnioskować, iż Stary Kontynent traci swoje wartości. Dlatego też Polska powinna zostać przykładem i bastionem kultury Europy.

źródło: YouTube

ZOBACZ WIĘCEJ:

Trzęsienie ziemi w „Projekt Lady”! To się nigdy nie zdarzyło
Paździoch ujawnił przekręt w serialu „Kiepscy”!
Zdrójkowski wrzucił zdjęcie z ukochaną i wywołał burzę. Co on jej robi?! Rodzinka.pl
Gąsiewska z Rodzinka pl na ostro! Wieniawa ją znienawidzi

Wojewódzki i Pazura

, , ,