Dawid Podsiadło jednoznacznie skomentował strajk nauczycieli! Burza w komentarzach [FOTO]

Udostępnij:

Dawid Podsiadło skomentował strajk nauczycieli: „Gdy pytają mnie, czy wspieram nauczycieli, to odpowiadam: całym sercem”.

8 kwietnia w wielu polskich szkołach nie odbyły się lekcje z powodu trwającego strajku nauczycieli. Pedagodzy nie doszli do porozumienia z rządem, dlatego postanowili zaprotestować. Poparło ich wielu celebrytów, w tym Kuba Wojewódzki i Magda Mołek.

Teraz swoje zdanie na ten temat wyraził również Dawid Podsiadło. Na Facebooku opublikował post, w którym napisał: – To dzięki ludziom, których spotkałem w szkole, w dużej mierze zawdzięczam swoją życiową drogę i jej kształt. Jak ktoś mnie dobrze zna, to wie, że dla mnie nauczyciel od zawsze był superbohaterem. Dlatego, gdy pytają mnie czy wspieram nauczycieli, to odpowiadam – całym sercem.

Pod postem posypały się komentarze zarówno te pozytywne jak i negatywne:

– Jako nauczycielka przedszkola dziękuję za te słowa puszczone w świat, naprawdę nikt się nad tym nie zastanawia. My jesteśmy z waszymi dziećmi często więcej niż wy i oddajemy im cale swoje serca za 2000 zl.

– To miałeś szczęście! Ja nigdy nie spotkałam nauczyciela, który nie podcinał by mi skrzydeł.

– Nie wspieram nauczycieli w tej formie strajku. I mam do tego prawo.

– Ja nie miałam raczej szczęścia do nauczycieli, dlatego nie byli dla mnie bohaterami. Może kilku było w porządku. Reszta po prostu koszmar, złośliwość, chamstwo, głupota i prostactwo.

>>>CZYTAJ DALEJ I ZOBACZ CAŁY WPIS PODSIADŁO<<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *