Doda zdradziła jak wygląda jej dieta. Ludzie w szoku! „Czy ona chce się zabić”?

Dorota Rabczewska, znana wszystkim jako Doda podzieliła się ze swoimi fanami na portalu Instagram, swoim sposobem, aby jej dieta była odpowiednia. Fani wyrazili swoje zaniepokojenie ograniczoną ilością produktów, które spożywa. Ile tak naprawdę waży Doda? Czy zmiana jej figury może mieć związek z ostatnimi oskarżeniami o szantaż?

Dorota Rabczewska przeżywała ostatnio ciężkie chwile. Po zerwaniu zaręczyn z biznesmenem Emilem Hajderem, zaczęła spotykać się z producentem filmowym Emilem Stępniem. Z którym wzięła ślub w 2018 roku.

CZYTAJ TEŻ: Polaków wryło! Gessler zaatakowała Andrzeja Dudę na wizji!

W między czasie została oskarżona o szantaż oraz zmuszanie do zmiany zeznań Emila Hajdera przez prokuraturę okręgową w Warszawie. Artystka nie przyznaje się do zarzucanych jej czynów, a sprawa ciągnie się po dziś dzień.

Dieta jaką stosuje Doda zaniepokoiła fanów!

Doda (Dorota Rabczewska) powiedziała na Instagram jaka jest jej dieta. Ile waży Doda? Jaki wpływ na nią mają ostatnie oskarżenia o szantaż?
Doda (Dorota Rabczewska) powiedziała na Instagram jaka jest jej dieta. Ile waży Doda? Jaki wpływ na nią mają ostatnie oskarżenia o szantaż?

Wiele osób zastanawia się czy te stresujące wydarzenia, które mimo wszystko negatywnie musiały wpłynąć na wizerunek Dody mogły się odbić na jej zdrowiu. Dlatego padają pytania jaka jest dieta, którą stosuje Doda i czy jest ona odpowiednia. Fani zastanawiają się także, ile tak naprawdę waży teraz Doda?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Świat według Kiepskich zmieniła śmierć. Płakali wszyscy

Doda dieta. Piosenkarka postanowiła podzielić się tymi informacjami i napisał na swoim Instagramie, że nie je mięsa oprócz ryb oraz unika nabiału, nie stosuje także cukru. Fani zaczęli zastanawiać się, czym w takim razie żywi się artystka i czy taki sposób odżywiania nie wpływa negatywnie na jej zdrowie.

Patrząc na zdjęcia wrzucane na portalach społecznościowych, wydaje się, że nowa dieta Dodzie służy i wygląda świetnie. jednak nie można zapomnieć, że w dzisiejszych czasach obróbka zdjęć to nic trudnego i pewne rzeczy można dzięki temu ukryć.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Kuba Wojewódzki chciał ośmieszyć Błaszczykowskiego. Piłkarz zgasił go jak peta!
Juncker ośmieszył Tuska. To usłyszał caly świat. Mina Tuska? – BEZCENNA! (wideo)
Kurdej Szatan wkurzyła fanów! Zmieszali ją z błotem
Szok! Matka Wiśniewskiego ujawniła całą prawdę o nim
Marina Łuczenko pokazała się prawie nago. Tego nie wzięła pod uwagę

Doda dieta

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →