Szok! Ujawniono nazwiska świadków ws. dilera gwiazd. Wśród nich znani politycy i syn premiera

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Diler gwiazd. Kolejni świadkowie w procesie narkotykowego dilera gwiazd Cezarego P. przyznają, że kupowali od niego używki. W procesie Cezarego P. toczącym się przed Sądem Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ zeznają jako świadkowie jego stali klienci, bogaci i wpływowi przedstawiciele show biznesu i establishmentu. Wśród nich osoby znane z kolorowych gazet m.in. znana kostiumograf oraz modelka – znajoma byłego senatora PO.

Cezary P. oskarżony jest o sprzedanie co najmniej 237 osobom kokainy wartej ponad milion złotych. Diler gwiazd nie przyznaje się do winy, choć prokuratura zgromadziła obszerny materiał dowodowy, w tym nagrania z podsłuchów telefonicznych. Jak wynika z akt sprawy Cezary P. dostarczał gwiazdom show-biznesu i politykom porcje narkotykowe, za które miał żądać nawet po 500 złotych.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Diler gwiazd

Wśród świadków zeznających we wtorek w procesie była modelka Karolina W. – partnerka znanego polskiego kick-boxera. Przed sądem zeznawała o swej znajomości z innym z klientów Cezarego P., byłym senatorem PO Tomaszem M. Ten znany też jako twórca firmy specjalizującej się w szkoleniach dla bezrobotnych polityk ma wkrótce także zeznawać w procesie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wstrząsające zeznania gwiazdy! Zaczęła sypać ws. dilera gwiazd

Zadając pytania świadkom sąd przytaczał zakamuflowane formułki, jakim klienci Cezarego P. wzywali go do dostarczenia im narkotyków. Wystarczyło, że zadzwonili do niego i pytali „czy przyjedziesz?”, bądź „gdzie jesteś?” a on już wiedział, że ma im dowieźć „towar”. Gdy chcieli lepszy sort, wtedy używali w rozmowie telefonicznej hasła „zaproszenie VIP”. Tańszy narkotyk to czasami był „maluch”.

Klienci P. pytani przez sąd i prokuratora niewiele pamiętają, choć od czasu, gdy korzystali z usług Cezarego P. minęło ledwie kilka lat. Nie wiedzą ile razy korzystali z jego usług, jak wiele porcji kupowali, gdzie umawiali się na odbiór kokainy. Jeden ze świadków, stwierdził, że nic nie pamięta, bo był nietrzeźwy, gdy rozmawiał telefonicznie z Cezarym P. Znana kostiumolog, która przyznała, że korzystała z usług „dilera gwiazd” nie umiała odtworzyć okoliczności zakupu od niego narkotyków.

Diler gwiazd został zatrzymany w maju 2016 roku przed jednym z warszawskich klubów nocnych przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji. W sprzedaży narkotyków pomagały mu, według prokuratury m. in. jego żona Iwona i córka Patrycja.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jak już pisaliśmy, na liście świadków, których wzywa w tym procesie sąd są m. in. syn ….

>>>CZYTAJ DALEJ<<<

Z OSTATNIEJ CHWILI

Wałęsa wpadnie w szał. Ujawniono jego list do Jaruzelskiego

12 grudnia 2018

To już pewne! Miliony Polaków dostaną pieniądze od rządu. Zobacz czy Tobie też się należą

12 grudnia 2018

Premier Włoch powiedział wprost co myśli o Macronie. Padły MOCNE słowa, w tym o Polsce!

12 grudnia 2018

Tusk podpisał wyrok śmierci na polską energetykę w 2014! Oto co wtedy ustalono. Teraz mamy tego efekty…

12 grudnia 2018

Krwawe żniwo zamachu! Wyszło na jaw kto jest zamachowcem. Koszmar powraca [FOTO, WIDEO 18+]

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →