Długoterminowa prognoza pogody. Zawieje, całodobowy mróz nawet do -30 stopni

Długoterminowa prognoza pogody pokazuje że luty obfity będzie w opady śniegu oraz silny mróz mogący utrzymać się przez całą dobę.

Wszelkie zapowiedzi meteorologów sprawdzają się. Po chwili oddechu i fali plusowych, wiosennych temperatur zima uderzyła z podwójna siłą. Na terenie całej Polski można spodziewać się obfitych opadów śniegu oraz mrozów. Temperatura będzie spadać stopniowo.

Czytaj też: Matka zamordowała dwójkę malutkich dzieci? „Musiały uciekać”. Nowe przerażające fakty w sprawie

Długoterminowa prognoza pogody pokazuje że luty obfity będzie w opady śniegu oraz silny mróz mogący utrzymać się przez całą dobę
Długoterminowa prognoza pogody pokazuje że luty obfity będzie w opady śniegu oraz silny mróz mogący utrzymać się przez całą dobę

Najniższe temperatury wystąpią w drugiej dekadzie lutego. Długoterminowa pogoda prognozy dla Polski zapowiada od 16 lutego duże spadki temperatur, miejscami nawet do -25 stopni Celsjusza.

Długoterminowa prognoza pogody dla Polski na luty

prognoza pogody na luty

Z największym mrozem będziemy mieli do czynienia na wschodzie i południu kraju.

Synoptycy zapowiadają bardzo trudny zimowy okres. Zaleca się zwracać uwagę na osoby bezdomne oraz zwierzęta. Przy tak niskich temperaturach z mrozem nie będą mieli żadnych szans.

Najniższe temperatury na terenie całego kraju wystąpią pomiędzy 11, a 18 lutym. Będą też wstępować śnieżyce. Po ich przejściu, Polska pozostanie w obszarze wyżu znad Skandynawii. Oznacza to, że opady będą występować nadal jednak rzadziej.

Długoterminowa prognoza pogody dla Polski wskazuje że luty będzie zdecydowanie najchłodniejszych i „najbardziej zimowym” okresem tej pory roku, tak więc musimy być przygotowani na silny mróz oraz mocne opady śniegu.

Źródło: DobraPogoda24

Zobacz również:

Manuela Gretkowska ostro o Polakach i działaczach pro-life. Tak mocnego wywiadu jeszcze nie było

Bielan przerwał milczenie i ujawnił prawdziwe przyczyny „wojny” z Gowinem

Agnieszka Chylińska padła ofiarą przestępców. Sprawa na policji

Kamil Durczok w poważnych opałach. Student nie żyje: „Walczył do końca”

,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →