Doda zrozpaczona! Ujawniła wstrząsające dowody

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Doda Haidar dowody. Ciąg dalszy sporu między Dodą, a jej byłym chłopakiem Emilem H. dostarcza nam kolejnych rewelacji. Były partner Dody procesuje się z nią oskarżając ją i Emila S. o szantaż. Dorota Rabczewska ujawniła zdjęcie, na którym inny mężczyzna penetruje Emila H. wibratorem. Doda w szpitalu, Doda nowe dowody,

Dorota Rabczewska ze łzami w oczach przedstawia na swoim Instagramie nowe rewelacje w tej sprawie. Dzień wcześniej jej fanami wstrząsnęła informacja o tym, że piosenkarka po złej wiadomości jaką otrzymała wylądowała w szpitalu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Doda Haidar dowody – ujawniono

Doda nowe dowody, Dorota Rabczewska, Doda Haidar dowody, Doda w szpitalu
Doda nowe dowody, Dorota Rabczewska, Doda Haidar dowody, Doda w szpitalu

Było sporo emocji łez i żalu, dlatego Dorota Rabczewska podkreśliła we wpisie, który przyjął formę zdjęcia, że jest mocno zawiedziona i załamana. Pst chwytał za serce. Piosenkarka przypomniała, że wielokrotnie pomagała swoim znajomym, była na każde ich zawołanie, natomiast w tym momencie gdy ona potrzebuje pomocy – nie ma nikogo.

CZYTAJ TAKŻE: Ujawniamy! Tak mieszka Paździoch z „Kiepskich”. Będziecie w szoku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dorota Rabczewska bardzo mocno przeżywa całą sytuację. Zdaje się, że końca tej sądowej batalii póki co nie widać, a na domiar złego Dodzie zaczyna brakować stalowych nerwów.

Wielokrotnie we wpisach na swoim koncie instagramowym czy w różnych wywiadach podkreślała, że chce oddzielić przeszłość grubą kreską, co jak widać nie jest takie proste. Wszystko przez to, że ewidentnie komuś nie zależy na tym aby ta sprawa się szybko skończyła.

Wzajemne opluwanie się w mediach i na sali sądowej, świństwa i wieczne obelgi – kiedyś miłość, a dziś czysta nienawiść, dlatego z pewnej siebie i bezkompromisowej Dody dziś niewiele zostało. Jest bardzo ale to bardzo podłamana, dlatego nie ma się co dziwić, że taki obrazek jak ten na jej instagramie to już codzienność.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Doda Haidar dowody na Haidara

„Naruszenie zasad uczciwego procesu. Policjant prowadzący śledztwo przeciwko Dodzie, korzysta z usług tego samego adwokata co Emil Haidar! ” – zaczyna swój wpis Dorota Rabczewska.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Jackowski szokuje! Wie co się stało z Hitlerem

Cały szokujący wpis i szczegóły sprawy, które ujawniła Doda możecie przeczytać na jej instagramie TUTAJ

Czekamy z niecierpliwością na kolejne wiadomości w tej sprawie. Kto tu jest ofiarą tak naprawdę? Czy Doda jest niewinna? Wplątana w tą sprawę mimo woli? Czas i wyrok sądu pokaże.

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Doda w szpitalu! Jej wpis rozrywa serce. Sprawa jest poważna
Wstrząsające wyznanie Wellman! „Gardzę sobą”. To Koszmar
III wojna światowa wisi na włosku! Świat wstrzymał oddech
Wojewódzki pluje na katolików. To już przesada
Krystyna Pawłowicz załamana! Błaga o pomoc! Odpowiedź przyszła natychmiast

Tagi: Doda nowe dowody, Dorota Rabczewska, Doda Haidar dowody, Doda w szpitalu

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →