Doda i jej nowa metamorfoza podbijają internet! (foto)

Udostępnij:

Doda i jej nowa metamorfoza podbijają Internet! Dorota Rabczewska zamieściła na portalu instagram zdjęcie w całkowicie nowym stylu. Fani zastanawiają się, czy to chwilowa zmiana, czy może wokalistka zespołu Virgin postanowiła radykalnie zmienić swój wizerunek?

Kim jest Doda?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wiśniewski upokorzony przez Tajner. Tego nie da się cofnąć

Doda (Dorota Rabczewska) to wokalistka zespołu Virgin. Artystka od lat słynie z licznych skandali oraz oryginalnego i bardzo wyzywającego stylu. Należy jednak przyznać, iż od momentu ślubu gwiazda bardzo radykalnie zmieniła swój styl. Dowodem jest choćby decyzja Dody o zmniejszeniu biustu, który jeszcze kilka lat temu był jej wizytówką. Teraz Rabczewska bardzo poważnie podchodzi do swojej kariery, lecz miewa jeszcze przebłyski swojego dawnego stylu.

Doda i jej metamorfoza

Doda i jej metamorfoza robią furorę na portalu instagram. Wokalistka zespołu Virgin dodała nowe zdjęcie. Dorota Rabczewska szaleje.
Doda i jej metamorfoza robią furorę na portalu instagram. Wokalistka zespołu Virgin dodała nowe zdjęcie. Dorota Rabczewska szaleje.

Doda przed paroma godzinami dodała zdjęcie na portalu instagram, gdzie wygląda zupełnie inaczej niż zazwyczaj. Piosenkarka Virgin ma pomalowane włosy oraz usta na kolor fioletowy. Czyżby Doda wróciła do dawnego stylu? Czy to po prostu chwilowa fascynacja kolorem, który Rabczewska nie raz podkreślała, że bardzo lubi? Tego do końca nie wiemy, lecz z pewnością najbliższe dni wkrótce przyniosą odpowiedź na to pytanie.

CZYTAJ TEŻ: Roxie Węgiel miała to zrobić na wizji! Rodzice musieli reagować

Dorota Rabczewska znana jest pod pseudonimem artystycznym Doda. Od 2003 roku występuje z zespołem Virgin, z którym osiągała swoje szczyty sławy. Niestety przed tegorocznymi wakacjami artystka ogłosiła szokującą wiadomość dla fanów. Mianowicie gwiazda podjęła decyzję o odejściu z zespołu i rozpoczęciu własnej solowej kariery już na jesieni. Bieżące występy Dody z Virgin mają zatem charakter pożegnalny.

POLECAMY TAKŻE:

Znała go cała Polska. Powiedział prawdę o rządach Tuska. Cztery dni po tym już nie żył!
Szokujący zwrot w sprawie Bieniuka! Tego się nikt nie spodziewał
Kazał topić ludzi w morzu i obdzierać ich ze skóry… Tego o nim nie wiedziałeś!
Awantura w The Voice of Poland. Jurorzy rzucili się sobie do gardeł. Wszystko przez…
Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go

, , ,