Doda znowu nago! Co się stało z jej piersiami?

Udostępnij:

Dorota Rabczewska, czyli Doda kolejny raz postanowiła zszokować swoich fanów na portalu Instagram, wokalistka zespołu Virgin znów pokazała się niemal nago, zasłaniając jedyni ręką swoje piersi. Wywołało to spore poruszenie w mediach społecznościowych.

Doda często lubi wywoływać konsternację i poruszenie wśród swoich fanów, tym razem pokazała się niemal nago na Instagramie, gdzie zasłaniając ręką swoje piersi pozuje topless. Wokalistka zespołu Virgin kolejny raz pokazała, że nie należy do pruderyjnych kobiet i odsłanianie intymnych części ciała to dla niej nie problem.

CZYTAJ TEŻ: Wojewódzki i Gessler zarabiają astronomiczne pieniądze, wiemy ile!

Fotografia, na której Dorota Rabczewska występuje topless wywołała jednak ożywioną dyskusję. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół, chodzi o bardzo łatwo zauważalną zmianę w ciele gwiazdy.

Doda kolejny raz niemal całkowicie nago na Insta!

Dorota Rabczewska (Doda) szokuje na portalu Instagram, wokalistka zespołu Virgin znów pokazała się niemal nago, zasłaniając jedyni ręką swoje piersi.
Fot.: Doda, Dorota Rabczewska, screen/ Instagram

Wielu użytkowników Instagrama stwierdziło, że piersi Dody wyglądają inaczej, niż w przeszłości. Zaczęli zastanawiać się, czy Dorota zdecydowała się na zabieg zmniejszenia biustu. Na komentarz zdecydowała się sama zainteresowana. Wielu było zaskoczonych jej szczerą odpowiedzią. Doda jak zwykle nie owijała w bawełnę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gessler ma nowego partnera! Kim jest jej wybranek?

„Już dawno go zmniejszyłam, kilka lat temu. Znudził mi się”

Stwierdziła w jednym z wywiadów Doda, odważnie przyznając się do zmniejszenia biustu i kończąc dyskusje raz na zawsze. Duża część fanów stwierdziła jednak, że woleli wokalistkę z większym biustem. Czyżby decyzja piosenkarka okazała się jednak błędna? A wy jak sądzicie, Dorota Rabczewska lepiej wyglądała kiedyś z większym biustem, czy jednak teraz bardziej naturalnie? Naszym skromnym zdaniem naturalny wygląd dodał jej tylko więcej uroku…

źródło: Instagram

POLECAMY:

Mucha ostrzega fanów, to jedno, wielkie oszustwo!
Kultowa postać serialu Ranczo znika? Fani zawiedzeni!
Musiał zdradza szczegóły nowego Wiedźmina. Fani w szoku
Gwiazda serialu Ranczo zaliczyła wpadkę i odsłoniła piersi! Wszystko było widać
Magda Gessler szuka osoby na zmywak. Stawka powala!
Prawda o Przybylskiej wyszła dopiero po jej śmierci

, , , ,