Brat Tajner jest znany w całej Polsce! Nie uwierzysz kto to

Ostatnio Dominika Tajner i Michał Wiśniewski wymieniani są w mediach głównie przez pryzmat rozwodu. Obie gwiazdy układają sobie jednak już życie na nowo. Ostatnio Dominika Tajner pochwaliła się na portalu Instagram, jej wygląda jej brat Tomisław, który też jest szeroko rozpoznawalna osobą. Jego partnerką jest przyjaciółka Dominiki, pogodynka Klaudia Wiśniowska.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner są w trakcie sprawy rozwodowej. Nie przeszkadza to oczywiście w dalszym korzystaniu z uroków życia. Dominika ostatnio pochwaliła się na swoim Instagramie swoim bratem Tomisławem oraz jego nową dziewczyną. Jest to ich pierwsze, publicznie opublikowane, wspólne zdjęcie.

CZYTAJ TEŻ: Gessler powiedziała wprost co sądzi o operacji Sekielskiego. Zdziwieni?

Tomisław, tak jak jego ojciec legendarny trener skoków narciarskich, Apoloniusz Tajner, został sportowcem. Zaczynał od kombinacji norweskiej, gdzie zdobył nawet tytuł mistrza Polski. Później próbował swoich sił w skokach narciarskich. W 2002 roku wziął on nawet udział w olimpiadzie. Jednak z braku większych sukcesów w 2008 roku postanowił zakończyć karierę sportową. Teraz tak jak ojciec jest trenerem. Niedawno objął naszą reprezentację juniorów w kombinacji norweskiej.

Dominika Tajner pokazała na Insta jak wygląda jej brat

Dominika Tajner pokazała na Instagram jak wyglądają jej brat Tomisław i jego partnerka Klaudia Wiśniowska razem. Wiśniewski czeka już na zakończenie rozwodu
Fot.: Tomisław Tajner, Klaudia Wiśniowska, screen/ Instagram

Dominika Tajner wyjawiła na swoim Instagramie z kim spotyka się jej brat Tomisław. Jest to piękna pogodynka Klaudia Wiśniowska. Jest to pierwsze publiczne potwierdzenie związku trenera narciarskiego i prezenterki.

„Mój ukochany Braciszek ze swoją piękną i mądrą dziewczyną”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda pilnuje prywatności. Tych zdjęć u niej nie znajdziemy

Klaudia Wiśniowska podzieliła sie w jednym z wywiadów historią jak to się stało, że zaczęła spotykać się z Tomisławem. To sama Dominika Tajner zainicjowała ich poznanie, poprosiła aby to jej brat odebrał piękną pogodynkę z dworca kolejowego zamiast niej. Czy celebrytka zrobiła to z premedytacją?

„Dominika miała odebrać mnie z dworca, ale zamiast niej przyjechał Tomisław. Szybko złapaliśmy ze sobą dobry kontakt i… z czasem zostaliśmy parą […] Raczej nie zobaczycie nas na okładce kolorowych gazet”

źródło: Pikio

POLECAMY:

Rubik zapytała Wojewódzkiego o orientację. Powiedział prawdę
Rubik zapytała Wojewódzkiego o orientację. Powiedział prawdę
Przybylska tuż przed śmiercią powiedziała to swoim bliskim. Serce pęka
Taniec z Gwiazdami: Treningi przerwane! Kurdej Szatan pod ścianą
Gessler nie zawsze tak zarabiała. Oto cała prawda

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →