Tusk ośmieszony – Juncker z niego zakpił przed całym światem!

Udostępnij:

Tusk i Juncker. Donald Tusk sprawuje urząd Szefa Rady Europejskiej, który z marszu przejął, rezygnując ze stanowiska prezesa rady ministrów polskiego rządu. Unia Europejska to bez wątpienia dla Tuska organizacja, która wybiła go w światowej hierarchii polityków. Niestety mimo prawie 5 lat kadencji nie wszyscy doceniają pracę, jaką włożył w budowę wspólnoty, były lider Platformy Obywatelskiej. Bardzo wyraźnie to wyraził Jean Claude Juncker, który na konferencji prasowej upokorzył Tuska w pytaniu dziennikarza o kandydatów do Komisji Europejskiej.

Tusk i Juncker: Tusk odchodzi z Europy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Grabowski zszokował widzów! Ma serdecznie dość

Donald Tusk aktualnie kończy swoją prawie 5-letnią przygodę z Unią Europejską, jednakże w Polsce nie czeka już na niego żadna ciepła posada. Nawet nie wiadomo czy szef Rady Europejskiej zostałby przyjęty w kręgi swojej byłej partii, którą jest Platforma Obywatelska. Tusk aktualnie po cichu planuję start w wyborach prezydenckich, które odbędą się na wiosnę przyszłego roku. Niestety tuż przed nimi antyreklamę zrobił mu były premier Luksemburga, a więc Jean Claude Juncker.

Unia Europejska: Tusk Juncker. Jean Claude Juncker (Komisja Europejska) znowu szaleje. Szef KE ośmieszył Donalda Tuska (Rada Europejska, Platforma Obywatelska).
Unia Europejska: Tusk Juncker. Jean Claude Juncker (Komisja Europejska) znowu szaleje. Szef KE ośmieszył Donalda Tuska (Rada Europejska, Platforma Obywatelska).

CZYTAJ TAKŻE: Kożuchowskiej puściły nerwy! Urządzili jej piekło

Konferencja prasowa Donald Tusk i Jean Claude Juncker. Komisja Europejska nie dla Tuska?

Podczas wczorajszej konferencji prasowej dziennikarze zadawali pytania szafą KE oraz Rady Europejskiej. Jedno z nich dotyczyło ewentualnego startu Tuska na stanowisko szefa Komisji Europejskiej. Dziennikarz zapytał wprost, czy na liście kandydatów znajdzie się nazwisko Tuska. Polityk odpowiedział krótko i zwięźle, iż „nie”. W tym momencie swoje przysłowiowe 5 groszy od siebie musiał dodać Jean Claude Juncker. Były premier Luksemburga stwierdził, że „Na szczęście nie” – będzie Tusk startował na szefa KE (red.). Tusk Juncker. Po tych słowach zapadła niezręczna cisza, którą po chwili zakłóciły śmiechy zgromadzonych na sali. Komisja Europejska Rada Europejska

GORĄCY TEMAT: Gessler wrzuciła szokujący film. Coś tu jest grubo nie tak! Czy ona?… (Film)

Unia Europejska już nie dla Tuska. Były premier chcę wrócić do Platformy Obywatelskiej?

Donald Tusk po pięciu latach urzędowania w Unii Europejskiej chcę wrócić do Polski. Wydaje się, iż jego najbliższym celem jest start w przyszłorocznych wyborach na stanowisko prezydenta kraju. Na dodatek Tusk szykuje projekt polityczny do spółki z prezydentami największych miast w Polsce. Jakie będą tego efekty? Czas z pewnością pokaże. Tusk Juncker

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Sekret babki z “Kiepskich” wyszedł po latach! Ujawniono to po jej śmierci
Boczek z “Kiepskich” przeżył koszmar! Trwa walka o życie (Film)
Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec
Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie

Unia Europejska: Tusk Juncker. Juncker (Komisja Europejska) znowu szaleje. Szef KE ośmieszył Donalda Tuska (Rada Europejska, Platforma Obywatelska).

, ,