Kobiety chciały zdjęcie z Tuskiem. Nagle padło „wypier…”?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Donald Tusk Twitter. Polityk od 2014 roku sprawuje funkcję szefa Rady Europejskiej. Aktualnie jest to już druga kadencja byłego szefa polskiego rządu. Wcześniej Tusk kierował w Polsce rządem Platformy Obywatelskiej. Zdaniem wielu ekspertów i obserwatorów polskiej sceny politycznej wybrał odpowiedni moment, aby się ewakuować do Brukseli. Rafał Ziemkiewicz Twitter. Tusk Ziemkiewicz Twitter

Początki upadku Platformy i Tuska

Polecamy przeczytać: Magda Gessler załamana! Choroba ją wyniszcza

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W Polsce ugrupowanie Tuska pod koniec jego rządów traciło poparcie z każdym kolejnym miesiącem. Powodem tej tendencji był przede wszystkim fakt braku obiecanych reform oraz mnożące się na każdym kroku afery z udziałem władz rządu. Dużo do myślenia rządom Tuska dał fakt minimalnego zwycięstwa Platformy nad Prawem i Sprawiedliwością w poprzednich wyborach do europejskiego parlamentu, dlatego postanowili działać.

Najprawdopodobniej te fakty przekonały Donalda Tuska do rezygnacji ze stanowiska prezesa rady ministrów i udania się na dobrą posadę w stolicy Belgii. Aktualna kadencja Tuska niedługo dobiegnie końca. Druga i jednocześnie ostatnia tura rządów szefa KE powoduje, że musi podjąć działania, które pomogą mu w uzyskaniu nowej posady.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Polecamy również: Fani w szoku! Tak naprawdę wygląda mieszkanie Paździocha. Jest nagranie

Tusk poszukuje alternatywy?

Donald Tusk Twitter, Tusk Ziemkiewicz Twitter, Rafał Ziemkiewicz Twitter
Donald Tusk Twitter, Tusk Ziemkiewicz Twitter, Rafał Ziemkiewicz Twitter

Między innymi z tego powodu Donald Tusk staje się coraz częstszym gościem w Polsce. Ostatnia wizyta szefa KE była spowodowana organizacją marszu „Polska w Europie” przez środowiska opozycyjne. Tusk w czasie całej imprezy miał odgrywać główne skrzypce.

Frekwencja na marszu z Donaldem Tuskiem

Wokół kwestii dotyczącej frekwencji na marszu powstało wiele wersji. Zdaniem organizatorów na marsz z udziałem Donalda Tuska zjawiło się około 45 tysięcy osób, natomiast według policji była ta ilość około 7 tysięcy osób. Warto w tym miejscu dodać, iż dane policji w takich przypadkach są brane pod uwagę jako te najbardziej prawdopodobne.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Skandal na marszu „Polska w Europie”?

Po marszu i przemówieniach doszło do chwili, w której sympatycy Tuska mieli możliwość wykonania sobie z byłym premierem pamiątkowego zdjęcia. Całą sytuację uwieczniła kamera, jednakże w pewnym momencie słyszymy jak ktoś najprawdopodobniej mówi w stronę sympatyków Donalda Tuska „Wypier…, wypier…”. Podobnego przypuszczenia jest dziennikarz Rafał Zienkiewicz, który zamieścił wideo z całej sytuacji.

Najnowsze informacje:

Popek rzucił wyzwanie Magdzie Gessler! Wścieknie się jak to zobaczy (Film)

Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

Magda Gessler zrobiła coś obrzydliwego! W taki sposób poniżyła restauratora (Zdjęcie)

Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie

Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)

Tagi: Donald Tusk Twitter, Tusk Ziemkiewicz twitter, Rafał Ziemkiewicz Twitter, dlatego, jednakże

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →