Gessler bez makijażu na Insta! Wszyscy się srogo zdziwili

Udostępnij:

Magda Gessler z kojarzona przede wszystkim z programem Kuchenne Rewolucje TVN uchodzi za wielobarwną postać. Określenie wielobarwny dotyczy nie tylko ubioru i makijażu ale i charakteru. Miliony widzów w całej Polsce pokochało restauratorkę za to jaka jest na ekranie. Jej Instagram tętni życiem, a ona sama nie wyobraża sobie nie mieć kontaktu ze swoimi fanami. Zdjęcie jakie teraz wrzuciła Gessler zachwyciło, bowiem jest tam ona bez makijażu.

Niewiele gwiazd ma odwagę aby wrzucić do siebie swoje zdjęcie bez makijażu. Mada Gessler nie ma z tym problemu. Przypomnieć warto, że jakiś czas temu aktorki oraz celebrytki promowały naturalność właśnie poprzez wrzucanie swoich zdjęć bez makijażu w media społecznościowe.

CZYTAJ TAKŻE: Lord Kruszwil upokorzył kobiety! Płaci za seks. „Dobra z ryja…

Restauratorka nie potrzebuje jednak żadnych takich akcji aby pokazać, że naturalne piękno jak najbardziej jest w jej guście. Komentarze jakie znalazły się pod zdjęciem tyko utwierdzają w przekonaniu, że to właściwy kierunek działania Magdy Gessler w mediach społecznościowych.

Gessler bez makijażu, czyli „no make up” na Instagram

Magda Gessler znana z programu TVN Kuchenne Rewolucje postanowiła pokazać się na Instagram bez makijażu. Jej zdjęcie robi furorę w sieci
Magda Gessler znana z programu TVN Kuchenne Rewolucje postanowiła pokazać się na Instagram bez makijażu. Jej zdjęcie robi furorę w sieci

Pod tym własnie postem posypały się bardzo przychylne komentarze:

” Piękna nawet #nomakeup ❤️ Besos! ? ” – czytamy w jednym wpisie

” Więcej takich zdjeć Pani Magdo ? ” – widzimy w kolejnym

Ewidentnie widać, że trendy w polskim internecie zaczynają się odwracać. Z mocno wymalowanych i sztucznych „lalek” ludzie zaczynają doceniać prawdziwe piękno i naturalność. Tym bardziej jeżeli gwiazda tak wielkiego formatu, jaką jest niewątpliwie Magda Gessler promuje ten sposób bycia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gąsiewska nie zwróciła uwagi na biust! Zdjęcie poszło w świat

A wam Jak się podoba Magda Gessler bez makijażu? Jesteście bardziej zwolennikami maskowania niedoskonałości czy akceptacji własnego „ja”?

Polecamy:

POLECAMY:

Młoda babka z „Świat według Kiepskich”. Będziecie w szoku
PILNE: Potężna eksplozja w Szwecji! Mieszkańcy są przerażeni
Wojewódzki upokorzony na wizji. Gąsiorowska nie hamowała się
Gessler załamana! Restauracja zbankrutowała po Kuchennych Rewolucjach
Skandal w Big Brother. Ujawniono intymne sekrety uczestników

loading...
, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

View all posts by Redakcja wLocie.pl →