Magda Gessler szokuje na portalu Instagram. Fani są pełni obaw

Udostępnij:

Magda Gessler popełniła gafę na portalu Instagram. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje zamieściła zdjęcie na popularny portal społecznościowym, aby poinformować swoich fanów o odpoczynku. Okazało się jednak, że auto korekta w telefonie restauratorki postanowiła wywinąć jej sporego psikusa, którego część fanów przyjęła dosyć poważnie.

Magda Gessler popełniła gafe

CZYTAJ TEŻ: Rafał Szatan mówi wprost. Prześladuje mnie…

Magda Gessler jest bardzo aktywna na portalach społecznościowych. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje bardzo często zamieszcza zdjęcia związane z jej życiem codziennym. Tak było i tym razem, lecz restauratorkę zaskoczył jeden mały drobiazg, który wywołał u fanów gwiazdy liczne pytania. Okazało się bowiem, iż auto korekta w telefonie restauratorki postanowiła wywinąć jej psikusa. Opis zamieszczonego zdjęcia przez Panią Magdę został całkowicie przekręcony i nabrał przerażającego oddźwięku.

„A teraz nad jeziora daleko na północ od Toronto… czas nagrobek odpoczynku”. – tak brzmiała pierwsza wersja opisu zdjęcia zamieszczonego przez Magdę Gessler. Restauratorka po chwili jednak zorientowała się, co się właśnie stało i poprawiła opis na ten prawidłowy: „A teraz nad jeziora daleko na północ od Toronto… czas na chwilę odpoczynku”.

Magda Gessler popełniła gafe na portalu instagram. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje  napisała post,  który przeraził fanów.
Magda Gessler popełniła gafe na portalu instagram. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje napisała post, który przeraził fanów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Lewandowska zaatakowana! Ludzie zniszczyli ją całkowicie!

Kim jest Magda Gessler?

Gessler to jedna z najbardziej popularnych osobowości stacji TVN. Od lat na antenie znanej telewizji komercyjnej prowadzi swój własny program kulinarny pt. Kuchenne Rewolucje. Poza pracą w telewizji restauratorka prowadzi szereg własnych interesów. Na czele ich są przede wszystkim liczne restaurację, A od niedawna, również własną firma produkująca lody. Chciałoby się rzec kobieta bizneswoman.

POLECAMY TAKŻE:

Gessler pokazała się w bikini i bez makijażu! Opadną wam szczęki
Siwiec oskarżona o hipokryzję! Poszło o wiarę
Tak wygląda młody Paździoch z „Kiepskich”. Szykujcie się na niezły szok!
Szok! Gwiazda serialu „Wataha” była molestowana!
Królikowski wziął ślub?! Fani znaleźli jeden istotny szczegół

loading...
, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

View all posts by Redakcja wLocie.pl →