Ostatnie chwile Gienka Loski. Jego ukochana wszystko opowiedziała

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gienek Loska zmarł 9 września, jego śmierć wstrząsnęła fanami, o ostatnich chwilach muzyka opowiedziała jego ukochana Agnieszka Sawicka. Po tym wywiadzie, a ż trudno powstrzymać łzy.

Czytaj też: Seryjny morderca-kanibal zatrzymany. W domu na stole leżały szczątki, gdy policjanci zeszli do piwnicy byli przerażeni (Zdjęcia)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

9 września 2020 roku odszedł od nas Gienek Loska, piosenkarz, gitarzysta i bard, który dał się poznać szerszej publiczności dzięki występowi w muzycznym show TVN-u X-Factor. Dotychczas o jego śmierci wiadomo było niewiele. Teraz na dłuższą wypowiedź zdecydowała się w studiu Dzień Dobry TVN długoletnia partnerka, ukochana i żona Gienka Loski, Agnieszka Sawicka. Zdradziła jak wyglądały ostatnie tygodnie życia artysty. Łzy same cisnęły się do oczu.

Gienek Loska zmarł 9.09, ta śmierć wszystkimi wstrząsnęła

„Pomoc lekarska przyszła zbyt późno, ale też sam uraz był zbyt rozległy, że w zasadzie nie dało się odbarczyć głowy w stu procentach. Także Giena bardzo dzielnie walczył, natomiast musimy pamiętać, że od 1999 roku on zmagał się z bardzo poważną chorobą neurologiczną, która postępowała” – wyznała żona zmarłego niedawno Loski.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dziennikarze TVN-u przeprowadzający wywiad z Sawicką byli ciekawi czy w ostatnich chwilach przed śmiercią z Gienkiem był jakikolwiek kontakt.

„Na początku tak, właściwie do samego końca porozumiewał się oczami, bo mógł już tylko oczami. Nie mówił. Odszedł sobie po ciuchutku, tak jak mi mama mówiła, bo z uwagi na koronawirusa ja byłam w Polsce” – zdradziła Agnieszka Sawicka.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gienek Loska: Ostatnie miesiące życia, a następnie jego śmierć były dla bliskich najcięższym okresem w życiu

Ostatnie miesiące były dla Loski i jego bliskich bardzo ciężkie. Artysta potrzebował cały czas opieki, dlatego Sawicka była na Białorusi aż dziesięciokrotnie. Zmieniała wtedy mamę Gienka, która nie odstępowała go na krok. Niestety w momencie śmierci Agnieszka nie mogła być z mężem. Wszystko przez sytuację epidemiologiczną związaną z epidemią koronawirusa.

„Mama cudownie się nim opiekowała z niebywałym oddaniem, mimo że jest osobą prawie 70-letnią” – przekazała ze łzami w oczach ukochana piosenkarza.

Gienek Loska zmarł 9 września, jego śmierć wstrząsnęła fanami, o ostatnich chwilach muzyka opowiedziała jego ukochana Agnieszka Sawicka.
Gienek Loska zmarł 9 września, jego śmierć wstrząsnęła fanami, o ostatnich chwilach muzyka opowiedziała jego ukochana Agnieszka Sawicka.

Źródło: Presson

Polecamy również:

Po „Bolku” wychodzi prawda o Tusku. Oto co były premier robił już od lat 80! (foto)

10 najbardziej PRZERAŻAJĄCYCH eksperymentów jakie przeprowadził człowiek! 18+ (zdjęcia)

Dziecko płakało, zjawił się pies i zrobił coś niesamowitego. Wszystko się nagrało

Syn Krawczyka zaczął śpiewać na ulicy piosenki ojca. Ludzie przystawali jak wryci

Przekopywał ogródek, nagle uderzył w coś twardego. Gdy zobaczył co to, zamarł z przerażenia

Nagranie ujawniło jak zginął 4-letni chłopczyk. Przerażająca zbrodnia

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →