Gozdyrę zatkało! Polityk powiedział to w programie NA ŻYWO! Polsat już tego nie ocenzuruje!

Program wymknął się spod kontroli. Agnieszka Gozdyra miała zapewne gorące krzesło gdy padły te słowa. Cóż… urok programów na żywo.

– Apeluję jeszcze raz do tych panów, którzy organizują Marsz Niepodległości. Musicie brać odpowiedzialność za treści, które niesie za sobą marsz – powiedział w programie „Tak czy Nie” Marek Jakubiak z Kukiz’15.

– To nie były tylko transparenty, to były też okrzyki, pan nie słyszał tych okrzyków – „uchodźcy wyp…” – przerwał mu poseł PO Michał Szczerba.

Na uwagę prowadzącej program Agnieszki Gozdyry, żeby nie używać wulgaryzmów Szczerba odpowiedział: „to był cytat, pani redaktor…”.

Oburzony polityk Platformy

Polityk dodał, że trzeba rozmawiać o konkretach.

– Udajemy, że były trzy transparenty (na Marszu Niepodległości – red.), a nie było tych wszystkich skandalicznych słów, które tam padały – podkreślił polityk PO.

„Flirtowali z nacjonalistami”

Szczerba zarzucił też politykom Solidarnej Polski, że „flirtowali z nacjonalistami”. Odniósł się do nagrania z konwencji Solidarnej Polski z 2014 roku, na którym widać m.in. Zbigniewa Ziobrę z Piotrem Rybakiem, skazanym później za spalenie w 2015 r. kukły Żyda.

– Na tym wiecu wyborczym Solidarnej Polski pan Rybak był bohaterem, gwiazdą wspierającą kandydatów na europosłów. Myślę, że wiedzieli, kto to jest. To był moment, w którym Solidarna Polska nie tylko w Parlamencie Europejskim, ale też na polskim podwórku „flirtowała z nacjonalistami” – powiedział Szczerba.

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →