To dlatego Grabowski schudł! Podjął drastyczną decyzję

Udostępnij:

Andrzej Grabowski i jego dieta skupiają uwagę rzeszy Polaków. Aktor znany z serialu telewizji Polsat — Świat według Kiepskich przeszedł dzięki niej olbrzymią przemianę. Poprawa sylwetki bez wątpienia wpłynie na rolę, którą od ponad 20 lat odgrywa aktor. Ferdek Kiepski będzie wyglądał dużo zdrowiej. Czyżby bezrobocie zaczęło sprzyjać kultowemu bohaterowi?

Andrzej Grabowski to gwiazda Polsatu

CZYTAJ TEŻ: Ukrywane przez ponad 10 lat nagranie! Komorowski bezczelnie kłamie! (film)

Andrzej Grabowski od lat występuje na antenie stacji Polsat, gdzie od 1999 roku wciela się w postać wieczornego bezrobotnego, którym jest Ferdek Kiepski. Aktualnie postać głównego bohatera serialu Świat według Kiepskich może ulec sporym zmianom. Powodem takiej sytuacji ma być dieta i niedawna operacja odtwórcy głównej.

Andrzej Grabowski i jego dieta. Gwiazda tv Polsat i Świat według Kiepskich przejdzie zmianę. Ferdek Kiepski się zmieni od jesieni?
Andrzej Grabowski i jego dieta. Gwiazda tv Polsat i Świat według Kiepskich przejdzie zmianę. Ferdek Kiepski się zmieni od jesieni?

Andrzej Grabowski i jego dieta

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Panowie lepiej usiądźcie! Maja Sablewska pokazała za dużo!

Grabowski przeszedł niedawno skomplikowany zabieg zmniejszenia żołądka. W efekcie tego zabiegu aktor sporo stracił na wadze. W jedynym z najnowszych wywiadów Grabowski przyznał, że stracił aż 40 kilo wagi. Przed walką z olbrzymią nadwagą aktor miał ważyć aż 140 kilo! Artysta przyznaje, że aktualnie je zdecydowanie mniej niż kiedyś. Stara się zachować uzyskane rezultaty, lecz przyznaje, że może to być niezwykle ciężkie.

Kim jest Andrzej Grabowski?

Grabowski to gwiazda telewizji Polsat i serialu Świat według Kiepskich.
Ferdek Kiepski to postać, w którą od 1999 roku popularny aktor wciela się w kultowym sitcomie. Jest to bez wątpienia rola, bez której fani kultowej produkcji nie wyobrażają sobie dalszych sezonów.

Najnowsze odcinki serialu Świat według Kiepskich już od września w telewizji Polsat.

POLECAMY:

Marina zniszczona! Ludzie mają dość jej hipokryzji
Wieniawa wyśmiana na Insta! W co ona się ubrała?!
Ile zarabia Kuba Wojewódzki? Sam się pochwalił…
Maja Bohosiewicz zaatakowana w sieci! Fani byli bezwzględni!
Magda Gessler pokazała tatę. Fani zachwyceni!
loading...

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →