To dlatego Grabowski schudł! Podjął drastyczną decyzję

Udostępnij:

Andrzej Grabowski i jego dieta skupiają uwagę rzeszy Polaków. Aktor znany z serialu telewizji Polsat — Świat według Kiepskich przeszedł dzięki niej olbrzymią przemianę. Poprawa sylwetki bez wątpienia wpłynie na rolę, którą od ponad 20 lat odgrywa aktor. Ferdek Kiepski będzie wyglądał dużo zdrowiej. Czyżby bezrobocie zaczęło sprzyjać kultowemu bohaterowi?

Andrzej Grabowski to gwiazda Polsatu

CZYTAJ TEŻ: Polskie SHOW w Brukseli! Beata Kempa wypunktowała Timmermansa w UE! (wideo)

Andrzej Grabowski od lat występuje na antenie stacji Polsat, gdzie od 1999 roku wciela się w postać wieczornego bezrobotnego, którym jest Ferdek Kiepski. Aktualnie postać głównego bohatera serialu Świat według Kiepskich może ulec sporym zmianom. Powodem takiej sytuacji ma być dieta i niedawna operacja odtwórcy głównej.

Andrzej Grabowski i jego dieta. Gwiazda tv Polsat i Świat według Kiepskich przejdzie zmianę. Ferdek Kiepski się zmieni od jesieni?
Andrzej Grabowski i jego dieta. Gwiazda tv Polsat i Świat według Kiepskich przejdzie zmianę. Ferdek Kiepski się zmieni od jesieni?

Andrzej Grabowski i jego dieta

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ostrowska z „Ranczo” przeżyła koszmar. Ujawniła coś przerażającego

Grabowski przeszedł niedawno skomplikowany zabieg zmniejszenia żołądka. W efekcie tego zabiegu aktor sporo stracił na wadze. W jedynym z najnowszych wywiadów Grabowski przyznał, że stracił aż 40 kilo wagi. Przed walką z olbrzymią nadwagą aktor miał ważyć aż 140 kilo! Artysta przyznaje, że aktualnie je zdecydowanie mniej niż kiedyś. Stara się zachować uzyskane rezultaty, lecz przyznaje, że może to być niezwykle ciężkie.

Kim jest Andrzej Grabowski?

Grabowski to gwiazda telewizji Polsat i serialu Świat według Kiepskich.
Ferdek Kiepski to postać, w którą od 1999 roku popularny aktor wciela się w kultowym sitcomie. Jest to bez wątpienia rola, bez której fani kultowej produkcji nie wyobrażają sobie dalszych sezonów.

Najnowsze odcinki serialu Świat według Kiepskich już od września w telewizji Polsat.

POLECAMY:

Schetyna grozi Kaczyńskiemu! „Będzie zmiażdżony” (WIDEO)
Doda i Haidar w sądzie. To foto robi furorę!
Porażka filmu „Polityka”! Nawet „Wyborcza” ogłosiła klęskę Patryka Vegi
Nowe „Kuchenne Rewolucje”! Będzie bardzo ostro
Ola Szwed pokazała się w pełnej okazałości! Co za ciało

, , ,