Tak dziś wygląda grób Wodeckiego. Odbiera mowę

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Grób Wodeckiego to do dziś miejsce odwiedzane przez fanów artysty. Bez wątpienia Zbigniew Wodecki był mistrzem w swoim fachu, a jego śmierć była olbrzymim zaskoczeniem dla milionów. Nie ulega wątpliwości, że artysta odszedł przedwcześnie. Zbigniew Wodecki i jego piosenki do dziś cieszą się olbrzymią popularnością. Wśród nich możemy wymienić między innymi „Zacznij od Bacha” oraz „Lubię wracać tam gdzie byłem”. Już niedługo będzie miała miejsce rocznica śmierci Zbigniewa Wodeckiego. Data rocznicy jego śmierci przypada na koniec maja. Aktualnie wierni fani odwiedzający grób artysty mogą podziwiać piękny napis na jego tablicy nagrobnej.

Grób Zbigniewa Wodeckiego robi wrażenie

Zbigniew Wodecki i jego śmierć była szokiem dla milionów Polaków. Rocznica śmierci Zbigniewa Wodeckiego wypada już niedługo. Nie ulega wątpliwości, że artysta odszedł z tego świata za wcześnie. Do dziś milony Polaków może przede wszystkim pamiętać takie jego utwory jak „Zacznij od Bacha” oraz „Lubię wracać tam gdzie byłem”. Piosenkarz przed swoją śmiercią przeżywał prawdziwy renesans swojej twórczości. Zaczął nawiązywać współpracę z młodymi artystami, z którymi tworzył nowe dzieła. Niestety jego śmierć przerwała ponowny progres jego popularności.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Rocznica śmierci Zbigniewa Wodeckiego – jaka jest data śmierci?

CZYTAJ TAKŻE: Bolesne wyznanie Kurdej Szatan. To potworny cios

Można rzec, że Zbigniew Wodecki i jego śmierć była olbrzymim zaskoczeniem dla milionów Polaków. 8 maja 2017, wskutek komplikacji po wszczepieniu pomostowania aortalno-wieńcowego, artysta przeszedł udar mózgu. Od tamtej pory przebywał w śpiączce, w tym czasie zachorował także na zapalenie płuc. Zmarł 22 maja 2017. Ta wiadomość spadła na fanów jego twórczości niczym grom z jasnego nieba.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TO WAS DZIŚ INTERESUJE: Euforia wśród fanów „Ranczo”! Potwierdzono cudowną nowinę

Grób Wodeckiego. Upamiętnienie artysty

Zbigniew Wodecki został pochowany w Krakowie. W czasie uroczystości pogrzebowych z wieży mariackiej został także odegrany utwór Louisa Armstronga, What a Wonderful World. Od tamtych bardzo smutnych wydarzeń minęło już prawie trzy lata. Data rocznicy śmierci Zbigniewa Wodeckiego przypada na 22 maja. Dziś każda osoba odwiedzająca grób artysty może spotkać się przede wszystkim z następującym napisem znajdującym się na jego grobie:

– Kurtyna opadła, brawa nie milkną. Twój koncert trwa…Biletów brak – głosi napis umieszczony na na płycie nagrobnej Zbigniewa Wodeckiego.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Grób Wodeckiego robi wrażenie. Zbigniew Wodecki i jego śmierć. Wodecki i jego piosenki, rocznica śmierci wodeckiego (data śmierci wodeckiego) tylko u nas...
Grób Wodeckiego robi wrażenie. Zbigniew Wodecki i jego śmierć. Wodecki i jego piosenki, rocznica śmierci Wodeckiego (data śmierci Wodeckiego) tylko u nas…
ZOBACZ TAKŻE NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE:

Donald Tusk zdradził na kogo głosował w wyborach PO

„Agent Tomek” pogrąża ważnych polityków PiS. Jest jednak pewien problem z jego zeznaniem

Ważą się losy Polski. Szef Rady Europejskiej zwołał nadzwyczajny szczyt UE

Polskie MSZ wydało specjalne oświadczenie ws. koronawirusa

/Wodecki piosenki

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →