To koniec Schetyny. Bunt w KE. „Przyłożyłabym mu!”

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Grzegorz Schetyna bunt wszczyna Magdalena Środa. Po niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego przeczytać można było już niejeden ciekawy komentarz. Takiego jednak jeszcze nie było! Prof. Magdalena Środa w ostrych słowach skrytykowała lidera PO, Grzegorza Schetynę, najchętniej by mu porządnie przyłożyła. Gdyż obarcza go za porażkę Koalicji. Koalicja Europejska, Platforma Obywatelska, wybory 2019 Grzegorz Schetyna

CZYTAJ TAKŻE: Tragiczne wieści. To koniec serialu „Świat według Kiepskich”?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Głosy są nadal liczone, ale widać już zarys podziału głosów. I wynika z nich jasno, że PiS wygrał te wybory z dosyć pokaźną przewagą. Według wstępnych wyników z ponad 99% komisji wyborczych: PiS uzyskał 45,57 procent, KE 38,29 proc., Wiosna Roberta Biedronia uzyskała 6,04 proc. a Konfederacja tylko 4,55 proc.

Grzegorz Schetyna – Środa wszczyna bunt!

Koalicja Europejska, Platforma Obywatelska, wybory 2019 Grzegorz Schetyna bunt, Magdalena Środa
Koalicja Europejska, Platforma Obywatelska, wybory 2019 Grzegorz Schetyna bunt, Magdalena Środa

Nie tego spodziewała się Magdalena Środa, co wyjawiła jasno w swoim komentarzu. Dając upust swojej złości znalazła szybko winnego zaistniałej sytuacji. To on według pani profesor jest winien słabemu wynikowi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ TEŻ: Oliwia Bieniuk jak Przybylska! Dodała zdjęcia. „Kopia mamy”

„Gdybym była facetem z XIX wieku, to bym przyłożyła Schetynie. Za seksizm, patriarchalizm, za głupotę, zadufanie i lekceważenie kobiet. Jego głupia, krótkowzroczna polityka skupiona na kumplach z PO zdecydowała o przegranej z PiS. Postawił na swoich, na kolesiów, na układy a nie na tych, którzy mogli zdobyć mandaty. Na 'te’, które mogły zdobyć mandaty”. Komentuje w swoim stylu prof. Środa na swoim koncie Facebook-owym.

To nie koniec komentarza pani profesor. Dalej obwinia Schetynę o pomijanie dobrych kandydatek na listach i zastępowanie ich swoimi „kolesiami”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Odpychał Huebner, jak tylko można. Wybrał nic nie znaczącego Halickiego (a jaka kasa tam poszła), Cimoszewicza zapewne wybrać musiał, ale gdyby był silnym przywódcą to by się opamiętał, bo 'jedynka’ w Warszawie mogłaby wziąć dwa razy tyle głosów, gdyby nie była 'leniwcem’ z Białowieży. Niszczył Huebner, która zebrała w nierównej walce najwięcej głosów. Głupio stawiał na Gasiuk-Pihowicz, której wyborcy nie zapomnieli zdrady”. Możemy przeczytać dalej.

Na koniec prof. Magdalena Środa dołożyła jeszcze do pieca dodając.

„Schetyna jest silny. Być może jest jedynym liderem w PO, ale na Boga, czy nie można go wysłać po rozum do głowy?”

Ktoś chyba jednak musiał doradzić pani profesor, że przeforsowała z tym komentarzem, bo próżno już go szukać na jej profilu na Facebooku.

źródło: Fakt.pl

POLECAMY:

Klepacka zaatakowana przez Rusin! Gwiazda TVN od razu pożałowała
Wieniawa ostro zaatakowana! „Chyba pomyliła programy!”
Dominik Tarczyński rozniósł Szwedów! Zapamiętają to na długo

Tagi: Koalicja Europejska, Platforma Obywatelska, wybory 2019 Grzegorz Schetyna bunt, Magdalena Środa. Ludziom w KE puszczają nerwy

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →