Schetyna upokorzony publicznie! Tak go przyjęli mieszkańcy (wideo)

Udostępnij:

Platforma Obywatelska nie cieszy się zbyt dobrą opinią w polskim społeczeństwie. Powodem tej tendencji są rządy tejże partii okraszone licznymi przekrętami oraz działaniami, które zmierzały w kierunku zrobienia z Polski bardziej przedmiotu, niż podmiotu na scenie międzynarodowej. Grzegorz Schetyna również nie cieszy się dużym poważaniem w społeczeństwie. Zobacz upokorzenie lidera PO na portalu Twitter!

CZYTAJ TEŻ: Mucha znowu kusi zdjęciami! Panowie lepiej usiądźcie

Aktualnie Platforma za wszelką cenę stara się wrócić na sam szczyt władzy. Aby to osiągnąć jest gotowa dosłownie do wszystkiego. Najnowsza koncepcja Grzegorza Schetyny zakłada wygraną w najbliższych eurowyborach dzięki połączeniu sił z innymi skrajnymi ugrupowaniami politycznymi, które za główny cel stawiają sobie odsunięcie Prawa i Sprawiedliwości od władzy.

Schetyna i PO upokorzeni na portalu Twitter!

Grzegorz Schetyna, a także jego Platforma Obywatelska nie cieszy się zbyt dobrą opinią w polskim społeczeństwie, zobacz jak został upokorzony na Twitter.
Grzegorz Schetyna, a także jego Platforma Obywatelska nie cieszy się zbyt dobrą opinią w polskim społeczeństwie, zobacz jak został upokorzony na Twitter.

Starania Platformy są jednak wciąż negatywnie przyjmowane przez polskie społeczeństwo. Bardzo dotkliwie przekonał się o tym ostatnio Grzegorz Schetyna na jednym ze spotkań z wyborcami. Polityk usłyszał kilka bardzo gorzkich słów od zgromadzonych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oliwia Bieniuk zszokowała Polaków! Jest nie do poznania

źródło: Twitter

POLECAMY:

Boczek pokazał córkę. Ludzie doznali szoku. Ale podobna!
Mucha zdradziła jaki był z nim seks! Wojewódzki się wścieknie
Kurdej-Szatan odważnie się wypina. Co za widoki!
Wieniawa prawie nago na Sycylii! Żadna z gwiazd się tak nie pokazała
Magda Gessler przeszła metamorfozę. Ciężko ją poznać

, ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →