Hamulce puściły! Macierewicz na żywo powiedział co myśli o Tusku! [WIDEO]

Antoni Macierewicz to były minister w rządzie Prawa i Sprawiedliwości oraz gabinecie Jana Olszewskiego. Polityk był jednym z tych, którzy bardzo zabiegali o przeprowadzenie w Polsce lustracji, która dałaby możliwość swobodnego rozwoju państwa po zmianie ustroju.

Niestety do tego nigdy nie doszło. Rząd Jana Olszewskiego, który bardzo gorąco zabiegał oto, aby w Polsce oddzielić grubą kreską komunistów został odwołany z inicjatywy Lecha Wałęsy, który wyraźnie bał się efektów procesu lustracji.

Jednym z jego pomocników w całej operacji odwołania rządu Jana Olszewskiego był Donald Tusk. Jego słowa uwiecznione na nagraniach z „Nocnej zmiany” przeszły już do historii.

Do całej sprawy w programie Studio Polska odniósł się były szef MON – Antoni Macierewicz, który powiedział kilka słów prawdy na temat aktualnego przewodniczącego Komisji Europejskiej.

„Wysiłki agentury wpływu, wysiłki takich własnie ludzi jak Donald Tusk i jemu podobni, są częścią oporu przeciwko uwolnieniu Polski od dominacji rosyjskiej” – powiedział były minister obrony narodowej.

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *