Hanna Gronkiewicz-Waltz ma nową rolę. Zaskakujące doniesienia

Tygodnik „Wprost” podaje, że Hanna Gronkiewicz-Waltz, była prezydent Warszawy, wystartuje w przyszłorocznych wyborach parlamentarnych. Według dziennikarzy gazety będzie ubiegać się o mandat senatora.

„Wprost” podaje, że według informacji uzyskanych przez dziennikarzy tygodnika, Hanna Gronkiewicz-Waltz zamierza wystartować w wyborach parlamentarnych, które odbędą się w 2019 roku. Była prezydent Warszawy ma ubiegać się o mandat senatora.

Hanna Gronkiewicz-Waltz ma reprezentować Platformę Obywatelską w okręgu warszawskim. Propozycja dotycząca startu miała wyjść od przewodniczącego ugrupowania, Grzegorza Schetyny.

„Wprost” informuje, że propozycję od Schetyny dla HGW należy traktować jak swego rodzaju zaskoczenie. Wcześniej bowiem w środowisku partii opozycyjnej spekulowano, iż była prezydent Warszawy nie otrzyma żadnej propozycji dotyczącej kontynuowania politycznej kariery pod szyldem PO.

,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →