Hit w sieci! Chłopaka ZATKAŁO, gdy powiedziała mu o swoim popisowym daniu… [WIDEO]

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Stacja postanowiła dobitnie wskazać, że uczestniczka programu “Apetyt na miłość” nie poradziła sobie z odpowiedzią na proste pytanie. Niespodziewanie internauci stanęli w obronie dziewczyny. Na nic zdały się tłumaczenia TVN Style.

Ostatnich odcinek programu “Apetyt na miłość” przejdzie do historii. Tego możemy być pewni. I nie chodzi tym razem o wzruszającą czy też romantyczną historię dwojga ludzi, którzy poznali się dzięki telewizji i postanowili spędzić ze sobą resztę życia. Uwagę widzów (a później internautów) przykuła uczestniczka, która bardzo przeżywała randkę z nieznajomym. A to wszystko na oczach kamer.

Od początku było widać, że stresuje ją spotkanie z mężczyzną. Jak sama zresztą przyznała, była to jej pierwsza randka w życiu (wcześniej nie pozwalali jej na to rodzice). Nic więc dziwnego, że nie mogła poradzić sobie ze stresem, a odpowiedzi na, wydawać by się mogło, najprostsze pytania, stanowią dla niej nie lada problem. Jednak kulminacja nerwów nastąpiła tuż po pytaniu, jakie zadał jej potencjalny partner.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– Jakie jest twoje popisowe danie?
– Bardzo lubię jeść ryby.
– Jakie ryby preferujesz? – dopytywał młodzieniec.
– Filety – odpowiedziała błyskawicznie uczestniczka.
– Ale jakie gatunki? – brnął dalej chłopak.
– Nie wiem. Preferuję fileta dlatego, że można go kupić w każdym sklepie. Jest tani i można go szybko przyrządzić. A jaki to jest filet? Nie umiem określić, czy to jest z oceanu, czy z jakieś tam innego morza, czy z Indii – próbowała wyjaśnić.

Chłopak jedynie skinął głową i ze stoickim spokojem zajął się pałaszowaniem deseru. Ta wpadka, która z pewnością spowodowana jest stresem, przeszłaby bez echa, gdyby nie… TVN Style. Stacja sama umieściła powyżej opisany fragment na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

I choć przeważnie to internauci wyśmiewają i piętnują zachowanie bohaterów różnych programów, tym razem inicjatywa wyszła ze strony TVN Style. Widzowie niemal natychmiast wypunktowali działanie stacji i z oburzeniem zaczęli komentować jej słabe zagranie.

– To bardzo niefajne, że nabijacie się z dziewczyny na waszym publicznym wallu. Wstyd TVN Style – napisała jedna z internautek.

– “Wy też z ryb najbardziej lubicie filety? A co to jest? Subtelne wyśmianie kogoś? Słaby poziom pokazaliście – dodał ktoś inny.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– Kolejny przykład na to, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie pozdrawiam TVN.

– Klasa TVN. Nie ma, jak pokazać osoby o słabszym rozwoju emocjonalnym. I zrobić sobie z nich beczkę śmiechu. Brawo. To świadczy o tym, że z waszym rozwojem emocjonalnym też coś nie halo – wtórowała internautka.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję TVN Style.

– Nie naśmiewamy się, tylko udostępniamy fragment programu, w którym padła jej oryginalna wypowiedź ? – napisano.

Internautów te tłumaczenia nie uspokoiły. Wprost przeciwnie – jeszcze bardziej nakręciły do wytknięcia stacji, że żerują na dziewczynie, którą ewidentnie zjadł stres. Wystarczyło nie publikować akurat tego fragmentu. Program trwał niemal godzinę i z pewnością znalazłoby się mnóstwo ciekawych wątków, którymi można by się było pochwalić na Facebooku.

Fragment 3. odc. "Apetytu na miłość"

Wy też z ryb najbardziej lubicie filety? ?Dłuższy fragment zobaczysz tutaj:http://www.tvnstyle.pl/aktualnosci,1865,n/wideo-o-filecie-to-hit-sieci-tylko-u-nas-dluzszy-fragment-apetytu-na-milosc,241710.html

Opublikowany przez TVN Style na 19 września 2017

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Comments are closed.