Izraelskie władze odebrały dziecko znanej aktorce z „Gry o Tron”! Błaga o pomoc

31-letnia aktorka Josephine Gillan, znana z roli Marei w serialu HBO „Gra o Tron”, apeluje o pomoc w sieci. Twierdzi, że izraelskie władze odebrały jej 8-miesięczną córkę i trafiła ona pod opiekę innej rodziny.

Zobacz: Z tego powodu Kaczyński już nigdy nie zostanie premierem. Złożył przysięgę

Oto co podaje portal Wprost na temat całego zajścia:

Na początku wpisu na stronie GoFundMe aktorka pisze, że obecnie nie pracuje i jest zajęta macierzyństwem, a do Izraela przyjechała właśnie po to, by tam urodzić dziecko. „Moja ukochana córka ma już prawie 8 miesięcy, wychowywałam ją i opiekowałam się nią od urodzenia.  A miałam depresję poporodową. Moja koleżanka jest niesamowita i otoczyła Glorię prawdziwą miłością. Trzy noce temu pomoc społeczna wkroczyła do niej w nocy o godzinie 00:30 i porwała moją córkę, oddając ją innej rodzinie” – pisze aktorka. Policja groziła jej, że jeżeli nie odda Glorii, trafi do więzienia. To, co zrobiły izraelskie władze było nielegalne i walczę o odzyskanie mojej córki” – wyjaśnia.

Dramat aktorki Josephine Gillan

W związku z tym – jak pisze – potrzebuje pomocy, ponieważ izraelscy prawnicy są bardzo kosztowni. „Dlatego szukam ludzi, którzy pomogą mi zebrać wystarczającą ilość pieniędzy, aby odzyskać moją córkę” – czytamy. „Proszę, znajdź w swoim sercu miłość, by pomóc. Wiele znaczy dla mnie wasza modlitwa. W tej chwili mam złamane serce i po prostu chcę znów zobaczyć się z moją córeczką” – kończy aktorka.

Zobacz- Oto lista państw, które mogą powstać po zniszczeniu Europy i rozpadzie UE! [WIDEO]

31-letnia Josephine Gillan w serialu „Gra o tron” produkcji HBO wcielała się w rolę Marei, prostytutki z domu publicznego prowadzonego przez lorda Baelisha.

Ciekawe co na to wladze Izraela i jak potoczy się ta dramatyczna sprawa? Miejmy nadzieję że aktorka odzyska swoją córkę i że ta batalia o nią zakończy się szczęśliwie.

źródło: Wprost

Polecamy:

Gwiazda serialu Ranczo nie żyje. Kochały go miliony

Gąsiewska zszokowała zdjęciem! Zrównali ją z ziemią!

Uwaga! Syfilis w Europie. Najwięcej zachorowań zanotowano w konkretnej grupie społecznej

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →