Szokująca przepowiednia Jackowskiego. Podał datę końca władzy PiS w Polsce

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Krzysztof Jackowski to jasnowidz z Człuchowa,  który w ostatnim czasie wypowiedział się na temat pandemii COVID-19 (koronawirus) w Polsce oraz, że już niedługo nadejdzie koniec PiS.

Czytaj też: Śmierć policjanta w Raciborzu. Wyciekły wstrząsające nagrania z zatrzymania

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jasnowidz jest bardzo ceniony w naszym kraju. Ma dobrą opinię o czym może świadczyć choćby fakt, iż jest on bardzo często proszony o pomoc przez policję w najbardziej tajemniczych sprawach kryminalnych. Tego typu kwestie są bez wątpienia jego specjalnością.

Mimo wszystko jasnowidz wypowiada się również na wiele innych tematów. Ostatnio mogliśmy wysłuchać jego opinii na temat skutków pandemii koronawirusa. Wizja na ten temat może być szokiem dla wyborców aktualnego rządu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Krzysztof Jackowski ogłasza koniec PiS

Epidemia koronawirusa w Polsce i na świecie powoduje straty na wielu płaszczyznach. Prócz strat ludzkich wiele osób zwraca również uwagę na konsekwencje gospodarcze. Już teraz jest niemal pewne,  że koronawirus doprowadzi do zapaści wielu światowych gospodarek.

Prawdopodobnie Polska pierwszy raz od 30 lat nie odnotuje wzrostu gospodarczego. Jak do tej pory byliśmy uznawani za „tygrysa Europy”. Niestety w dzisiejszej sytuacji ta tendencja jest bardzo poważnie zagrożona. Być może z tego powodu dojdzie również do przemian politycznych.

Jackowski pewien jest co do jednej kwestii: zbliża się nagły koniec PiS. Partia ma zniknąć w połowie kadencji rządu – a to oznacza końcówkę 2021 roku. Czy o przez kryzys gospodarczy wywołany przez pandemie?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czy PiS będzie chciał rządzić? – pyta retorycznie Jackowski. – PiS przestanie istnieć w połowie tej kadencji. Albo ludzie zmiotą PiS, bo zrobi się ogromny problem w gospodarce, albo PiS sam się poda do dymisji.

Następnie dodaje:

w Polsce już teraz dzieją się bardzo złe rzeczy…jeszcze wam tego nie powiem, jeszcze chcę żyć, chcę żyć spokojnie.

Wcześniej stwierdził jednak,  że:

Rząd zaczyna nas przyzwyczajać do tego, że nie za szybko ta wolność, te prawa zostaną nam oddane.

Czy wizja Jackowskiego się spełni?

Krzysztof Jackowski to jasnowidz z Człuchowa wypowiedział się na temat pandemii COVID-19 (koronawirus) w Polsce oraz, że już niedługo nadejdzie koniec PiS.
Krzysztof Jackowski to jasnowidz z Człuchowa wypowiedział się na temat pandemii COVID-19 (koronawirus) w Polsce oraz, że już niedługo nadejdzie koniec PiS./ screen YouTube

Źródło: Planeta

Polecamy także:

Ida Nowakowska odchodzi z TVP! Szokujące wieści

Katarzyna Bujakiewicz całkiem nago. Tak kiedyś wyglądała (18+)

Brutalna prawda wyszła na jaw. To dlatego wyrzucono uczennicę ze szkoły

Kuba Wojewódzki gejem? Gwiazdor TVN jest tego pewny, wskazał jego partnera

Bogactwa polski, których nie możemy tknąć. Mowa o bilionach dolarów

Oto powód dla którego marihuana jest NIELEGALNA! Historyczne powody – gorsze niż wam się wydaje…

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →