Jackowski zaskoczył. Podał datę końca władzy PiS w Polsce

Krzysztof Jackowski to jasnowidz z Człuchowa,  który w ostatnim czasie wypowiedział się na temat pandemii COVID-19 (koronawirus) w Polsce oraz, że już niedługo nadejdzie koniec PiS.

Czytaj też: Tadeusz Cymański śmiertelnie chory. „Nie chcę umierać, boję się…”

Jasnowidz jest bardzo ceniony w naszym kraju. Ma dobrą opinię o czym może świadczyć choćby fakt, iż jest on bardzo często proszony o pomoc przez policję w najbardziej tajemniczych sprawach kryminalnych. Tego typu kwestie są bez wątpienia jego specjalnością.

Mimo wszystko jasnowidz wypowiada się również na wiele innych tematów. Ostatnio mogliśmy wysłuchać jego opinii na temat skutków pandemii koronawirusa. Wizja na ten temat może być szokiem dla wyborców aktualnego rządu.

Krzysztof Jackowski ogłasza koniec PiS

Epidemia koronawirusa w Polsce i na świecie powoduje straty na wielu płaszczyznach. Prócz strat ludzkich wiele osób zwraca również uwagę na konsekwencje gospodarcze. Już teraz jest niemal pewne,  że koronawirus doprowadzi do zapaści wielu światowych gospodarek.

Prawdopodobnie Polska pierwszy raz od 30 lat nie odnotuje wzrostu gospodarczego. Jak do tej pory byliśmy uznawani za „tygrysa Europy”. Niestety w dzisiejszej sytuacji ta tendencja jest bardzo poważnie zagrożona. Być może z tego powodu dojdzie również do przemian politycznych.

Zobacz również: Najnowszy bilans ofiar i zakażeń. Resort podał dane

Jackowski pewien jest co do jednej kwestii: zbliża się nagły koniec PiS. Partia ma zniknąć w połowie kadencji rządu – a to oznacza końcówkę 2021 roku. Czy o przez kryzys gospodarczy wywołany przez pandemie?

Czy PiS będzie chciał rządzić? – pyta retorycznie Jackowski. – PiS przestanie istnieć w połowie tej kadencji. Albo ludzie zmiotą PiS, bo zrobi się ogromny problem w gospodarce, albo PiS sam się poda do dymisji.

Następnie dodaje:

w Polsce już teraz dzieją się bardzo złe rzeczy…jeszcze wam tego nie powiem, jeszcze chcę żyć, chcę żyć spokojnie.

Wcześniej stwierdził jednak,  że:

Rząd zaczyna nas przyzwyczajać do tego, że nie za szybko ta wolność, te prawa zostaną nam oddane.

Czy wizja Jackowskiego się spełni?

Krzysztof Jackowski to jasnowidz z Człuchowa wypowiedział się na temat pandemii COVID-19 (koronawirus) w Polsce oraz, że już niedługo nadejdzie koniec PiS.
Krzysztof Jackowski to jasnowidz z Człuchowa wypowiedział się na temat pandemii COVID-19 (koronawirus) w Polsce oraz, że już niedługo nadejdzie koniec PiS./ screen YouTube

Źródło: Planeta

Polecamy także:

Dereszowska w rozpaczy! Jej córka jest poważnie chora

40 powodów przez które Platforma straciła władzę i już jej nie powinna odzyskać

,
Daniel Wyrzykowski

About Daniel Wyrzykowski

Interesuję się wieloma rzeczami, jednakże najwięcej uwagi poświęcam bieżącym wydarzeniom ze świata show-biznesu. Twierdzę, że w każdej plotce jest ziarno prawdy
View all posts by Daniel Wyrzykowski →