Jackowski o Szumowskim. Czy minister coś przed nami ukrywa?

Epidemia COVID-19 (koronawirus) w Polsce: Krzysztof Jackowski – jasnowidz z Człuchowa uważa, że Łukasz Szumowski ma coś przed Polakami do ukrycia? Od ponad dwóch miesięcy w Polsce trwa walka z wirusem COVID-19.

Czytaj też: Wiernych zatkało gdy ksiądz zaczął mówić o „9 idiotach na prezydenta” (wideo)

Niestety w tym czasie pojawiło się wiele sprzeczności i absurdów, które prędko po stronie władzy zostały wychwycone przez media i internautów. Teraz na ten temat postanowił wypowiedzieć się Krzysztof Jackowski, którego bardzo zaskoczyło zachowanie ministra zdrowia – Łukasza Szumowskiego. O co chodzi?

Krzysztof Jackowski i Łukasz Szumowski

Krzysztof Jackowski to przede wszystkim jasnowidz, który słynie z rozwiązywania najbardziej tajemniczych spraw kryminalnych. Z jego usług od bardzo wielu lat korzysta polska policja oraz również osoby prywatne. Dodatkowo jasnowidz często wypowiada się także na inne tematy dotykające nasze społeczeństwo.

W ostatnich tygodniach jednym z nich był koronawirus, który przewrócił życie sporej części Polaków do góry nogami. Co o tej sytuacji sądzi Jackowski? Ostatnio jasnowidz zwrócił uwagę, że bardzo niepokoi go zachowanie ministra zdrowia.

Po dzisiejszej konferencji prasowej pana premiera Morawieckiego oraz ministra Szumowskiego mam taki wniosek: patrzyłem sobie na ministra zdrowia i widziałem, że oczy mu odbiegały po niektórych pytaniach. Ja jestem na to bardzo wyczulony, rozwiązywałem wiele spraw kryminalnych. Powiem Państwu, że winna osoba, która coś ukrywa albo coś ukrywa, ucieka oczyma. Pan Szumowski tak się zachowuje, w moim mniemaniu, przy niektórych odpowiedziach

powiedział słynny jasnowidz z Człuchowa.

Zobacz również: Pilne: Informacje na temat kolejnych etapów odmrażania

Czy jasnowidz z Człuchowa ma rację? Z pewnością nad głową ministra zdrowia zabiera się coraz więcej czarnych chmur, lecz bardzo wątpliwe jest to, aby miał nadejść jego koniec na zajmowanym stanowisku.

Epidemia COVID-19 (koronawirus) w Polsce: Krzysztof Jackowski - jasnowidz z Człuchowa uważa, że Łukasz Szumowski ma coś przed Polakami do ukrycia?
Epidemia COVID-19 (koronawirus) w Polsce: Krzysztof Jackowski – jasnowidz z Człuchowa uważa, że Łukasz Szumowski ma coś przed Polakami do ukrycia?/ screen YouTube

Źródło: Super Express

Polecamy także:

Szumowski stanowczo o szczepionkach na koronawirusa. Nie wszystkim to się spodoba

Uwaga: Służby będą pukać do waszych drzwi. Zaczęli pilne poszukiwania

Pilne: Przedłużono ważny zakaz! Duże ograniczenia

,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →