Jakubiak zrobił coś co skrajnie wkurzy Kukiza! Cios w plecy

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Marek Jakubiak wyniki wyborów 2019. Potentat branży piwowarskiej na szerokie wody polityki wypłynął z list ugrupowania Kukiz 15. Wtedy to przyłączył się do anty-systemowej walki tak jak Paweł Kukiz. Jednak jak to w polityce bywa, nader często drogi obu panów się rozeszły i po wielkiej kłótni Jakubiak opuścił szeregi partii. Dziś startuje z list Konfederacji i uważa, że po tak sromotnej przegranej Kukiz 15, wielu jej członków powinno się do niego przyłączyć w nowym ugrupowaniu. Wyniki wyborów do europarlamentu nie były łaskawe dla obu panów. Zarówno Jakubiak jak i Kukiz musieli przełknąć porażkę. Teraz ten pierwszy skrajnie wkurzył lidera ruchu K15.

Marek Jakubiak wystosował apel do swego byłego kolegi Pawła Kukiza, żeby jak na prawdziwego mężczyznę przystało, wypuścił ze swojego ugrupowania wszystkich chętnych do tego członków i pozwolił im wstąpić w szeregi Konfederacji.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ WIĘCEJ: Staniszkis puściły nerwy! Tak skomentowała wyniki wyborów

Jakubiak vs Kukiz: Kukiz 15 się kończy

Według Marka Jakubiaka Kukiz’15 się kończy i nie ma przyszłości. Dlatego większość zdolnych, którzy jeszcze tam zostali pownna przejść w szeregi Konfederacji. Gdzieś chyba Jakubiakowi umknęło, że sama Konfederacja nie uzyskała dużo lepszego wyniku w wyborach do Parlamentu Europejskiego i sama znalazła się pod progiem wyborczym.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Marek Jakubiak wyniki wyborów do europarlamentu 2019

Marek Jakubiak i Paweł Kukiz z Kukiz 15 przechodzą trudne chwile po tym jak zostały ogłoszone wyniki wyborów 2019 do europarlamentu
Marek Jakubiak i Paweł Kukiz z Kukiz 15 przechodzą trudne chwile po tym jak zostały ogłoszone wyniki wyborów 2019 do europarlamentu

Jakubiak wyniki wyborów 2019. Sondaże kolejny raz wprowadziły nas w błąd jeżeli chodzi o poparcie dla ugrupowania Janusza Korwina- Mikke. Konfederacja nie uzyskała, ani jednego mandatu Europosła. Marek Jakubiak wieży jednak dalej w projekt Konfederacja. Ma pomysł co zrobić, aby w następnych wyborach uzyskać dużo lepszy wynik.

ZOBACZ TEŻ: Wojewódzki zakpił z Adamka i jego córek! Bokser go zmiażdżył

„Początek końca Kukiz’15 nastąpił już przy wyborach samorządowych. Dziś już widać, że to trend. Uratują się wtedy, gdy przystąpią do nas. Dlatego zapraszam wszystkich członków Kukiz’15 do Konfederacji. Tam zostało naprawdę sporo fajnych, ideowych ludzi. Paweł roztrwonił ten potencjał, dlatego mam wielką nadzieję, że jako odpowiedzialny i dorosły mężczyzna porzuci wątpliwości”. Komentuje śmiało Marek Jakubiak.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kukiz’15 i sam Paweł Kukiz nie skomentowali tych rewelacji. Ale po przegranej w niedzielnych wyborach, można wyczuć narastające napięcie w szeregach Kukiz’15. W nieoficjalnych rozmowach można usłyszeć, że propozycja Jakubiaka ma sens i powinna zostać rozważona. Nie wszyscy jednak są tego zdania.

„Pan poseł (Jakubiak-red.) sprzeniewierzył się naszym wartościom i nie widzę możliwości budowania z nim politycznej przyszłości. Bardzo się martwię, bo nasz wynik w eurowyborach pokazuje, że nie potrafimy się dobić do wyborców”- wypowiada się Jarosław Sachajko, poseł Kukiz’15.

Sachajko nie widzi najmniejszej możliwości współpracy ze zdrajcą Jakubiakiem. Widzi jednak problemy jakie stanęły przed jego ugrupowaniem i palącą potrzebę ich rozwiązania.

źródło: Se.pl

POLECAMY:

Pokazali zdjęcie Waldusia z „Kiepskich”. To niemożliwe, że tak wygląda! [FOTO]
Trzęsienie ziemi w „Projekt Lady”! To się nigdy nie zdarzyło
Polska zaatakowana przez USA! Poważne oskarżenia
Bunt! Ukraińcy w Polsce nagrali swój stosunek do pracy (wideo)
Paździoch ujawnił przekręt w serialu „Kiepscy”!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →