Jurek Owsiak wściekły! Puściły mu nerwy. Wskazał winnych

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wybory do parlamentu europejskiego zbliżają już za nami. Emocje były naprawdę olbrzymie. Bez wątpienia te wybory przejdą do historii pod wieloma względami. Pierwszym z nich jest duża frekwencja, która sięgnęła ponad 45%. Jest to wynik prawie dwa razy wyższy niż ten sprzed 5 lat. Wiele do myślenia daje również wysoki wynik zwycięskiego ugrupowania Prawa i Sprawiedliwości. Partia Jarosława Kaczyńskiego wyprzedziła o aż 7% drugą Koalicję Europejską, która uzyskała poparcie ponad 38%. Jerzy Owsiak wściekły, wybory, Jurek Owsiak Facebook, Instagram Lider WOŚP

Jurek Owsiak wybory – Koalicja Europejska

ZOBACZ TEŻ: Gessler ogłosiła przełomową decyzję! Bezlitośnie z niej zakpili

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niestety nie wszyscy są zadowoleni ostatecznymi wynikami wyborów. Warto przypomnieć, że Koalicję Europejską, która zajęła ostatecznie drugie miejsce, wspierało i nadal wspiera wiele znanych i popularnych osobowości. Nie kryli oni swojego sporego rozczarowania ostatecznym rezultatem święta demokracji. Wspierana przez nich Koalicja przegrała i to ze sporą stratą względem Prawa i Sprawiedliwości. Wśród mocno rozczarowanych znalazł się także lider Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy — Jerzy Owsiak.

– Panowie i panie, trzeba wziąć na przetrzymanie i trzeba wziąć się w garść – stwierdził Jerzy Owsiak w powyborczym nagraniu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ TAKŻE: Tragiczne wieści. To koniec serialu „Świat według Kiepskich”?

Połowa Polaków nie poszła na wybory

Owsiak zwrócił uwagę, że wynik ostatnich wyborów jest spowodowany przede wszystkim tym, że tylko połowa naszego społeczeństwa chcę brać udział w wyborach. W opinii lidera WOŚP żadnym wytłumaczeniem nie jest argument braku odpowiedniej partii, na którą moglibyśmy oddać swój głos.

Jerzy Owsiak wściekły, wybory, Jurek Owsiak Facebook, Instagram Lider WOŚP
Jerzy Owsiak wściekły, wybory, Jurek Owsiak Facebook, Instagram Lider WOŚP

– Głównym problemem jest to, że ponad połowa Polaków olała ten dzień, nie poszła na wybory, miała to gdzieś. To nieprawdopodobne rzecz niebywała, że wolny naród w większość swojej mocy i siły rezygnuje z tej możliwości — stwierdził Owsiak na nagraniu zamieszczonym na Facebooku. – To wstyd, obciach, coś niepojętego. Wstydźcie się ci wszyscy, którzy nie poszliście na wybory. Nie ma tu żadnej wymówki – dodał szef WOŚP.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jurek Owsiak wybory: Głosujący wybrali Prawo i Sprawiedliwości

Owsiak podkreślił, że wynik wyborów to wola tych, którzy zdecydowali się pójść w ostatnią sobotę do lokali wyborczych i oddać swój głos. Nie ma tu mowy o żadnych przekrętach lub ustawce.

– Wybieramy my, nikt za nas. To były uczciwe demokratyczne wybory. Taka była wola narodu. Niestety mniejszej jego połowy – mówił Owsiak.

Kolejny sukces Prawa i Sprawiedliwości

Prawo i Sprawiedliwości wygrało już piąte wybory z rzędu. Na dodatek ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego pobiło rekord poparcia, który sięgnął poziomu 45%. Żadne ugrupowanie wcześniej nie było tak blisko poziomu ponad 50% poparcia społeczeństwa. Bez wątpienia spora w tym zasługa elektoratu Prawa i Sprawiedliwości, który zmobilizował się z okazji zbliżającego się święta demokracji.

POLECAMY:

Komorowski obraził miliony Polaków! Wyborcy PiS w szoku
To koniec Schetyny. Bunt w KE. „Przyłożyłabym mu!”
Klepacka zaatakowana przez Rusin! Gwiazda TVN od razu pożałowała
Dominik Tarczyński rozniósł Szwedów! Zapamiętają to na długo

Tagi: Jerzy Owsiak wściekły, wybory, Jurek Owsiak Facebook, Instagram Lider WOŚP

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →